Ünlü oyuncu Ebru Şahin ile NBA’de mücadele eden basketbolcu Cedi Osman yaklaşık üç yıldır aşk yaşıyor. Başarılı oyuncu Ebru Şahin, doğum gününde sevgilisi Cedi Osman ile nişanlandı. Çiftin ne zaman evleneceği ise merak konusu oldu.

NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen Cedi Osman ile güzel oyuncu Ebru Şahin 3 yıldır aşk aşıyor. Geçtiğimiz aylarda Cedi Osman sevgilisi başarılı oyuncu Ebru Şahin’e evlilik teklifi etmişti. Evlilik teklifine evet diyen çift bu mutlu anlarını sevdikleri ile sosyal medya hesaplarından da paylaşmıştı. 28 yaşına basan ünlü oyuncu Ebru Şahin’in evlilik teklifinde aldığı yüzüğün güzelliği de dikkatlerden kaçmadı. Peki bu güzel çift ne zaman evlenmeyi planlıyor. İşte detaylar…

2_1280x720-8

Saz çalan kimselere verilen ad hangisidir? Saz çalan kimselere verilen ad hangisidir?

Cedi Osman ile Ebru Şahin Nişanlandı!

NBA’de yer alan ünlü basketbolcu Cedi Osman Cşeveland Cavaliers’tan yıllık 8 milyon dolara yakın kazandığı iddia edildi. Basketbolcu Cedi Osman, evlilik teklifi gününde güzel sevgilisi Ebru Şahin için de kesenin ağzını açmıştı. Osman’ın sevgilisine taktığı yüzüğün 5 karat ve yaklaşık 1 milyon TL değerinde olduğu söylenmişti. Ünlü çifti birbirine çok yakıştıran hayranları evlilik tarihini de merak etti.

Ünlü basketbolcu Cedi Osman daha önce yaptığı bir açıklamada Şahin’e olan aşkından ve evlilik teklifi ile alakalı neler hissettiğini anlatmıştı. NBA yıldızı Cedi Osman, “Hayatımdaki en güzel şey..." şeklinde başlayan Cedi Osman, "Çok heyecanlıydım ve çok stresliydim. O benim için gerçekten çok özel. Diyerek sözlerine, O bir tane... Onu gördüğüm gün bunu biliyordum. Yüzük geçen seneden beri bendeydi ve cesaretimi toplayıp, teklif ettim. Hayatımdaki en güzel olay!” şeklinde devam etti.

9_1280x720

Ebru Şahin ile Cedi Osman Ne Zaman Evleniyor?

28 yaşındaki ünlü oyuncu Ebru Şahin önce aşk iddialarını yalanlarken birlikte görüntülendikten sonra beraberliği kabul etmişti. Güzel oyuncu ilişkisi ile alakalı olarak “Cedi ile küçüklüğümüzden beri farklı çevrelerde, farklı güven anlayışlarında büyürken hep aynı içgüdüyle hareket ettiğimizi fark ettik. Hayatın tadına baktığımız yerler farklı ama aldığımız tat aynı. Hani biriyle konuşmana gerek kalmadan her şeyi halledersin ya, aramızda öyle bir bağ var” ifadelerini kullandı.

Aralarındaki mesafe ile ilgili olarak da Şahin, “Mesafeden dolayı tabii ki zorlandığımız, destek olmamız gerektiğinde uzaklıktan dolayı canımızın sıkıldığı oluyor. Hiçbir zaman aramızda ruhsal bir mesafe yok. Bence en önemlisi bu. İş ve özel hayatımızda her koşulda birbirimize güven ve desteğimiz tam” açıklamalarında bulunmuştu. "Birbirimizde her gün yeni bir şeyler keşfediyoruz" diyen Şahin, "Ben ilişkilerin insanları farklılaştırdığını düşünüyordum ama şu an birbirimize; özgürlüğümüzden ve karakterimizden feragat etmeden, her türlü stratejiden uzak, güven üzerine kurulu ve kalpten bir bağlılığın var olabileceğini öğrettiğimize inanıyorum." dedi.

NBA yıldızlarından Cedi Osman ile ünlü oyuncu Ebru Şahin yaz sonu çifte düğün yapmayı planladıkları söylendi. Ünlü çift evlilik yoluna ilk adımı attı. Osman, Şahin’i Tekirdağ’da olan ailesinden isteyerek nişan yüzüklerini taktı. Osman ve Şahin çifti sosyal medya hesaplarından bu anları “Dün biraz olaylı geçti diyelim” şeklinde bir not ile sevenleriyle paylaştı. ünlü çiftin paylaşımına saniyeler içinde binlerce beğeni geldi.