Münevver Karabulut cinayeti ile bir dönem Türkiye'yi ayağa kaldıran Cem Garipoğlu'nun ailesi oğullarının gencecik bir kız olan Münevver Karabulut'u canice katlettiği koltukta yıllar sonra gülerek poz verdi!

Cem Garipoğlu ölmedi öldü gösterildi yorumları yeniden gündem olurken, ailenin bu akıl dışı insanlık dışı hareketi pes dedirtti!

Cem Garipoğlu'nun babası ve amcası da cinayete yardım ettiği diğer aile bireylerin ise delilleri yok ettiği öğrenilmişti.

KOLTUĞU ATMAMIŞLAR BİLE!

kapak_100727

Cem Garipoğlu'nun ailesi o koltuğu atmadığı gibi üzerinde gülerek poz verip paylaştılar! Sosyal medyada olayı unutmayan vatandaşların tepki görmesi üzerine aile paylaşımı kaldırdı ancak bu yapılan canilik utanmazlık inanılamadı!

095436110-60d9a04773423-g9z0

Katil Cem Garipoğlu'nun o pozu veren aile üyeleri şu şekilde kardeşi Sakine Garipoglu ve Levent Garipoğlu baba Mehmet Nida Garipoğlu anne Tülay Makbule Garipoğlu amcası Hayyam Garipoğlu!

O utanmaz pozu paylaşan kişinin Cem Gariopğlu'nun kardeşi Sakine Garipoğlu olduğu öğrenildi. Bu kişinin ayı zamanda "Womans power" diyerek mezuniyet resminde anlamı kadın gücü gibi olan etikletler yaptığı da görüldü.