Münevver Karabulut'un katili Cem Garipoğlu'nun ailesi skandal paylaşımlarını sürdürüyor. Olay yerindeki eşyaların tamamını kullandıkları ortaya çıktı.

Cem Garipoğlu'nu kız kardeşi S. Garipoğlu, Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir paylaşım yapmış ve Münevver Karabulut cinayeti sonrasında olay yerinde çekilen fotoğraflarda bulunan koltuğu hala kullandıkları ortaya çıkmıştı. Ailenin koltuk üzerinde gülerek poz vermesi ve bunu sosyal medyada paylaşması büyük tepki çekerken başka bir fotoğrafta da yine bir kanepe ve sehpanın hala kullanıldığı ortaya çıktı.

Münevver Karabulut'un katili Cem Garipoğlu’nun ailesi sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla tepki çekmeye devam ediyor. Cem Garipoğlu'nun kız kardeşi Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşmış ve Münevver Karabulut cinayetinde olay yeri fotoğraflarına yansıyan kanepenin fotoğrafta yer alması dikkat çekmişti. Ailenin bu kanepe üzerinde poz vermesi ve gülmesi sosyal medya kullanıcılarından tepki çekmişti.

YENİ FOTOĞRAFLAR GELMEYE DEVAM EDİYOR

Cem Garipoğlu ailesi yeni fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor. Sosyal medyada dün ortaya çıkan bir fotoğrafta Münevver Karabulut'un öldürüldüğü odada bulunan koltukta hala kan izleri olduğu söylenmişti. Yeni karelerde ise Münevver Karabulut cinayetinde yer alan kanepe ve sehpanın da aile tarafından hala kullanılmaya devam ettiği anlaşıldı.

İşte o fotoğraflar:

cem-garipoglunun-ailesinin-skandal-paylasimlari-devam-ediyor-yeni-bir-fotograf-daha-geldi-1

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

cem-garipoglunun-ailesinin-skandal-paylasimlari-devam-ediyor-yeni-bir-fotograf-daha-geldi-3

OLAYIN GEÇMİŞİ

3 Mart 2009 tarihinde yaşanan olayda 17 yaşındaki lise öğrencisi Münevver Karabulut bir gitar kutusunun içerisinde ölü bulunmuştu. Münevver Karabulut'un yine 17 yaşında olan sevgilisi Cem Garipoğlu tarafından Bahçeşehir'de bir villada öldürüldüğü ortaya çıkmıştı. Cem Garipoğlu olayın ardından 197 gün kaçtı ve 17 Eylül 2009 günü avukatı ile birlikte teslim oldu. Çocuğa karşı tasarlayarak canavarca hisle ve eziyet ederek öldürmek suçundan 24 yıl hapis cezası alan Cem Garipoğlu 10 Ekim 2014 tarihinde Silivri'de kapalı cezaevindeki Koğuşta ölü bulundu.