PTT tarafından vatandaşlara nakit para verilmeye devam ediyor. Bu anlamda cep telefonunuzdan tek bir SMS atmanız yeterli oluyor.

Yarın hesabınıza yatıyor... Cep telefonundan 3050'ye SMS atanlara anında 13000 TL veriliyor! Bilindiği üzere artık PTT’den de ihtiyaç kredisi çekmek mümkün olmaktadır. Çok sayıda emeklinin bu yolu kullanarak ihtiyaç kredisi çekme yoluna bugüne kadar gittiği ve bundan sonra da PTT’yi tercih edeceği açıktır. Bu oranda uygun fiyatlı kredi almak isteyenler PTT ile iletişime geçmeye başladı. Böylece alınacak kredinin hem alınması hem de geri ödenmesi kolay olacaktır.

Son zamanlardaki global sıkıntılar tüm dünyayı etkilediği gibi ülkemizi de etkilemiştir. En çok etkilenen grup da dar gelirli grup olmuştur. Dar gelirliler arasında en büyük çoğunluğu ise emekliler oluşturmaktadır. Emekliler bu kredi ile işlerini biraz da olsun kolaylaştıracaktır.

PTT İhtiyaç Kredisi İçin Nasıl Başvurulur?

Ön başvuruyu bir SMS mesajı ile yapabilirsiniz. 3050 ye bir mesaj gönderip mesajda şu bilgileri yazınız: PTT boşluk TC Kimlik Numarası boşluk gün ay ve yıl olarak doğum tarihi.

Krediniz ile ilgili geri bildirim aldıktan sonra, size en yakın PTT şubesine size bildirilen belgeler ile başvurmanız gerekecektir. Sonrasında ise TC Kimlik Numarası son rakamı bildirildiğinde ihtiyaç kredinizi çekebileceksiniz.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

36 ay vadeli ve düşük faizli kredi için çok sayıda kişinin başvuruyu yapması beklenmektedir, bu fırsat kaçırılmaması gereken bir fırsattır.

ilan365.net özel haber