Çetin Tekindor ekranlara geri dönüyor. İçerde dizisiyle muhteşem bir oyunculuk sergileyen Çetin Tekindor yeniden televizyona dönüyor.

Çetin Tekindor ekranlara geri dönüyor. İçerde dizisiyle muhteşem bir oyunculuk sergileyen Çetin Tekindor yeniden televizyona dönüyor. Peki Çetin Tekindor hangi projeyle ekranlarda olacak.

THY'de Part Time İş! Personel Alımları Başladı, THY İş Başvurusunda Aranan Şartlar... THY'de Part Time İş! Personel Alımları Başladı, THY İş Başvurusunda Aranan Şartlar...


İsa Yıldız'ın kaleminden Hz Geylani hayatı dizi oluyor. Asıl ismi Hay Sultan olarak açıklanan dizi Emre Konuk tasarımıyla yayınlanacak. 60 dakikadan oluşan ve 30 bölüm olarak planlanan dizi hem ileri hem geçmişle beraber ilerleyecek. Dizide HZ Geylani karakterini Çetin Tekindor canlandıracak.İçerde'den sonra Çukur denmişti!Ay yapımın bir sezonluk projesi İçerde'de muhteşem bir oyunculuk sergileyerek ekranlara 3 yıl ara veren Çetin Tekindor'un ismi sürekli olarak Çukur dizisiyle geçiyordu. Ancak Çetin Tekindor'un yeni dizisi Hay Sultan oldu.Hay Sultan dizisi çok yakında TRT 1'de.