Bir süredir devamlı bir yükselişe geçen bir düşüse geçen altın, haftaya nasıl başladı ? 21 Aralık 2020 Pazartesi günü altın fiyataları ne oldu ? Türkiye'de önemli bir yatırım aracı olan altın, vatandaşların özel günlerinde ve düğünlerinde sıkça alıp birbi

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!
Bir süredir devamlı bir yükselişe geçen bir düşüse geçen altın, haftaya nasıl başladı ? 21 Aralık 2020 Pazartesi günü altın fiyataları ne oldu ? Türkiye'de önemli bir yatırım aracı olan altın, vatandaşların özel günlerinde ve düğünlerinde sıkça alıp birbirlerine hediye ettikleri bir maden. Düğün, özel gün dışında birikim olarak da genç yaşlı demeden herkes altın alıyor. Son yaşanan siyasi olaylar ve sağlık sektöründe yaşanan gelişmeler ile altın fiyatları da hareketlenmeye başladı. Vatandaşların merak ettiği konu ise, altın fiyatları düşmeye devam edecek mi yoksa bizi şaşırtıp yükselecek mi ? Gram altın ne kadar, çeyrek altın ne kadar, cumhuriyet altını ne kadar ?

ABD ile Çin arasındaki bitmeyen gerilim hızla devam ediyor. ABD ve Çin arasındaki gerilim devam ederken bir yandan da ABD işsizlik oranı açıklamaları ve ABD seçimleri ile birlikte altın fiyatları hareketli bir döneme girdi. Bunların yanında bir de aşının da bulunmasıyla dalgalanmalı günler geçirmeye devam ediyor. Altın fiyatları ne olacak araştıran yatırımcılar için analistlerden, "altın fiyatları tekrar rekor kırabilir" açıklaması yapıldı.Gram altın ne kadar ?

Gram altının Cuma günü olan son kapanış fiyatı 461,55 TL oldu. Gram altın yeni güne yüzde 1.43 artıl ile başladı.

GRAM ALTIN SATIŞ FİYATI:468,16 TL

GRAM ALTIN ALIŞ FİYATI: 468,03 TL

Çeyrek altın ne kadar ?

Çeyrek altının Cuma günü olan son kapanış fiyatı 764,40 TL olmuştu. Çeyrek altın ise yeni güne yüzde 0.33 artış ile başladı.

ÇEYREK ALTIN SATIŞ FİYATI: 766,90 TL

ÇEYREK ALTIN ALIŞ FİYATI: 759,40 TL

Yarım altın ne kadar ?

YARIM ALTIN ALIŞ FİYATI: 1.519,90 TL

YARIM ALTIN SATIŞ FİYATI: 1.533,60 TL

Cumhuriyet altını ne kadar ?

Cumhuriyet altını Cuma günü son iş günündeki kapanış fiyatı 3.045,30 TL olarak sabitlenmişti. Cumhuriyet altını güne yüzde 0.30 hareket ile başladı.

CUMHURİYET ALTINI SATIŞ FİYATI: 3.054,30 TL

CUMHURİYET ALTINI ALIŞ FİYATI: 3.031,70 TL