Piyasalarda son zamanlarda yaşanan olumsuz hava araba fiyatlarının da hızla artmasına neden oldu. Dolar kurundaki sürekli yükseliş ve ham madde tedarik sıkıntısı bu duruma ciddi anlamda tetikledi.

Araba fiyatlarının her geçen gün artması ise araç sahibi olmak isteyenlerin işlerini zorlaştırdı. Tam da bu noktada Citroen, araba alma hayali kuranları heyecanlandıracak bir haber verdi! Araba almak isteyen tüketicilere tam 60.000 TL’lik indirim yapılacağı duyuruldu. Bu büyük fırsattan faydalanmak isteyenlerin ise acele etmeleri gerektiğinin de altı çizildi.  Araba almak isteyenlere özel alternatif seçeneklerin özellikle mart ayından sonra sıklıkla karşımıza çıkacağı belirtiliyor. Özellikle Citroen C-ELYSEE ayrıcalıklı fırsatlarla kullanıcısının karşısına çıkmaya hazırlanıyor!

Citroen C-ELYSEE Çağın Çok İlerisinde!

Citroen C-ELYSEE’ye tam 60.000 TL indirim! İşte Nisan 2022 fiyat listesi! Bakmadan araba almayın... Model ilk olarak eşsiz ve şık tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Aracın ön yüzünden sis farlarının zarif tasarımlarına kadar her bir noktasındaki incelik göze çarpıyor. Bunun yanında araç son derece konforlu bir kullanımı da vadediyor. Sedan dizaynı sayesinde kalabalık ailelere dahi hitap ediliyor. Burada araba modeline göre farklı kullanım özelliklerinden söz edebiliyor!

Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif... Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif...

Geniş iç tasarımı özelikle de uzun seyahatlerde tüm yolcuların rahat etmesine katkı sağlıyor. Bunun yanında bagaj genişliği yine seyahatlerde istenilen depolama alanını kullanıcıya sunmuş oluyor. Navigasyon, ses kontrol sistemi ve çok daha fazlası tek bir dokunmatik ekranda toplanıyor. Bu da kullanıcının bu ekran sayesinde her şeyi kontrol edebilmesine olanak sağlıyor. Ayrıca model motor gücü ve teknik donanımı ile yine standartların çok üzerinde konumlanıyor.

Kaçırılmaması Gereken Citroen C-ELYSEE Fırsatı

Yenilikçi tasarımı ve teknik özelikleri ile model, araç sahibi olmak isteyenlerin hayallerini süslüyor. Gerek şehir içi gerek uzun yol sürüşlerinde sağlanan konfor modelin en büyük avantajlarının başında geliyor. Bunun yanında yakıt tasarrufu yine oldukça önemli bir özelik olarak değerlendiriyor. Tüm bunların yanında Citroen’nin yaptığı indirim kampanyası harika donanıma sahip modele ulaşma imkânını artırıyor. Yapılan indirimde tarih sınırlaması olmakla beraber, net liste fiyatları üzerinden ciddi oranda bir indirim uygulanmış oluyor.