Son günlerde gündemi meşgul eden yeni sosyal medya uygulamalarından olan Clubhouse adındaki uygulama oldukça popüler oldu. Clubhouse adı verilen bu sosyal medya uygulaması şimdiden sosyal medya fenomenleri ve ünlü isimler arasında popüler oldu.

Son günlerde gündemi meşgul eden yeni sosyal medya uygulamalarından olan Clubhouse adındaki uygulama oldukça popüler oldu. Clubhouse adı verilen bu sosyal medya uygulaması şimdiden sosyal medya fenomenleri ve ünlü isimler arasında popüler oldu. Hızla yayılan Clubhouse uygulaması, diğer uygulamalara kıyasla oldukça farklıdır. Clubhouse uygulamasında herhangi bir yazılı mesaj yazamıyorsunuz. Yazılı mesajın dışında Clubhouse uygulamasında herhangi bir fotoğraf, video paylaşımı da yapmanıza olanak verilmiyor. Clubhouse adı verilen yeni sosyal medya uygulamasında kullanıcılar yalnızca sesli mesaj yolu ile iletişim kurabiliyorlar. Sesli mesaj kaydeden ve açılan odalarda paylaşan kullanıcılar, Clubhouse uygulamasında eğlenceli vakit geçiriyorlar. Clubhouse uygulamasına herhangi biri istediği şekilde giriş yapamıyor. Clubhouse uygulamasına giriş yapmak isteyen kişilerin Clubhouse davetiyesi alması gerekiyor. Ayrıca Clubhouse adındaki bu yeni sesli mesaj uygulaması şimdilik sadece Iphone'larda kullanılabiliyor. Ios işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılan yeni uygulama, Android'e gelecek mi merak ediliyor. Ios kullananların kullanabildiği Clubhouse uygulamasını, Android cihaz kullanan kişiler kullanamıyor. Peki, Clubhouse uygulaması Android'e gelecek mi ? Clubhouse Android'de var mı yok mu ? Clubhouse iphone ios a mı özel ?

Clubhouse Android Var Mı Yok Mu ?

Clubhouse uygulaması son dönemlerde sosyal medyada sıkça görmeye başladığımız bir sosyal medya uygulamasıdır. Clubhouse uygulaması ile uygulamada yer alan kişilerin açtıkları odalara giriş yaparak, sohbete dahil olabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Clubhouse uygulaması şu an için oldukça erişime zor bir uygulama olarak görülüyor. Clubhouse uygulamasına giriş yapmak için davetiye almanız gerekiyor. Clubhouse davetiyesi alabilmeniz için Clubhouse uygulamasını daha önceden indirmiş ve üyelik oluşturmuş bir arkadaşınızın size davetiye ile istek göndermesi gerekiyor. Clubhouse davetiyesini alan kişiler, uygulamaya giriş yapabiliyor. Ancak Clubhouse davetiyeniz yok ve siz uygulamaya giriş yapmak istiyorsanız da, Clubhouse uygulamasına telefon numaranız ile kayıt olabilirsiniz. Sonrasında uygulamada hesap açmanız gerekiyor. Ancak uygulamaya erişim için davetli listesinden size sıra gelmesini beklemeniz gerek. Bir diğer kısım ise Clubhouse uygulaması her cihazda yer almıyor. Clubhouse uygulamasını yalnızca iphone kullanan kişiler kullanabiliyor. Yeni çıkan bir uygulama olan Clubhouse, henüz geliştirilme aşamasında olduğu için yalnızca ios işletim sistemi sahip olan telefonlarda kullanılabiliyor. Peki, Clubhouse Android'de var mı yok mu ?

Clubhouse uygulaması şu an sadece Ios'da var. Apple cihazlarda bulunan AppStore üzerinden IOS cihazlara indirilebilen uygulama, yalnızca IOS için kullanılabiliyor. Bunun yanında Android cihaz kullanan kullanıcılar üstüne para da verse şu an Clubhouse uygulamasını kullanamıyorlar. Clubhouse uygulaması, Android'de yoktur.Clubhouse Android'e Gelecek Mi ?

Clubhouse uygulamasının popüler olmasıyla birlikte kullanıcılar çeşitli araştırmalara başladı. Clubhouse uygulaması gün geçtikçe popüler olurken bu duruma sadece IOS kullanan Iphone kullanıcıları ayak uydurabiliyor. Şimdilik yalnızca AppStore'da bulunan ve ios telefonlarda yer alan Clubhouse adındaki sesli konuşma uygulaması, Android'de yer almıyor. Android kullanıcıları, Clubhouse'un Android'e gelip gelmeyeceğini araştırmaya başladı. Yeni çıkan ve geliştirme sürecinde olan Clubhouse uygulama henüz Android cihazlarda kullanıma sunulmadı. Clubhouse uygulaması yeni çıkan ve hızla gelişen bir uygulama olduğu ve çok yoğun talep gördüğü için yakın zamanda Android'e de geleceği söyleniyor. İyileştirme, geliştirme ve düzenleme çalışmaları devam eden Clubhouse uygulaması, yakın zamanda hem IOS hem de Android cihazlarda yer alacak.

Clubhouse Nasıl İndirilir ?

Clubhouse uygulamasını, akıllı cihazınızın AppStore kısmına girerek, indirmeniz gerekiyor. AppStore'da Clubhouse yazdığınız zaman çıkan uygulayı telefonunuza ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Şimdilik sadece IOS'da olan Clubhouse uygulaması yakında Android cihazlara da gelecek.