Çocukların büyüme ve gelişmelerinin büyük bölümü 0-4 yaş arasında tamamlanır. Bu yaşlarda yiyeceği yemekler konusunda seçici olabilecekleri için fiziksel ve zihinsel gelişimleri zengin, doğal içerikli gıdalar ile beslenmeleri önemlidir.

Kayıp 128 Milyar Dolar Patladı! Bankacılar Kayda Almış! "Kamera Kayıtları Ve Fotoğraflar Var" Denildi! Skandal Büyüyor! Kayıp 128 Milyar Dolar Patladı! Bankacılar Kayda Almış! "Kamera Kayıtları Ve Fotoğraflar Var" Denildi! Skandal Büyüyor!
Çocukların büyüme ve gelişmelerinin büyük bölümü 0-4 yaş arasında tamamlanır. Bu yaşlarda yiyeceği yemekler konusunda seçici olabilecekleri için fiziksel ve zihinsel gelişimleri zengin, doğal içerikli gıdalar ile beslenmeleri önemlidir. Güçlü bir bağışıklık sistemi de bu fizik ve zihinsel gelişimi taşıyan vücudu mikroplara karşı koruyarak büyümede çok önemli görev üstlenmektedir.

Aynı zamanda çocuklar yemek yerken eğlenmeliler ve bunu daha da eğlenceli hale getirmek bizlerin elinde. Mesela son zamanlarda moda haline bulut ekmek. Hem hafif, hem besleyici hem de eğlenceli. Sizde ister çocuğunuzla mutfak etkinliği olarak beraber yapabilir isterseniz ise çocuğuna rengarenk süprizler ile karşısına çıkabilirsiniz.

Afiyet olsun.