Cübbeli Ahmet'in kasedi mi var? Cübbeli Ahmet Saadettin Ustaosmanoğlu arasında neler oluyor? Saadettin Ustaosmanoğlu Cübbeli Ahmet'in kasedini yayınlamakla mı tehdit etti? İşte Saadettin Ustaosmanoğlu Cübbeli Ahmet kavgasında son perde!

İsmailağa cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu geçtiğimiz günlerde vefat etmişti. Yeğeni Saadeddin Ustaosmanoğlu Cübbeli Ahmet'i tehdit mi etti? Kaset tehditi arkasında neler var?

Saadeddin Ustaosmanoğlu Cübbeli Ahmet'e şok!

Türkiye'de Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün kasetleri olduğunu ve bunları yayınlayacağını ifade eden Saadeddin Ustaosmanoğlu, Youtube üzerinden yaptığı açıklama da videonun fragman olduğunu videonun tamamını açıklayacağını dile getirdi.

Cübbeli Ahmet'e Endonezya'dan kadın misafirler!

Saadeddin Ustaosmanoğlu, Cübbeli Ahmet Mahmut'un Endonezya'dan kadın misafirlerin geldiğini ve yakında video açıklayacağını açıkladı. "Erkeksen şeygliğini ilan et, et de kasetlerini patlatalım" diyoruz diyerek Endonezya Seyir Nefel Kaf'ı tanıyor musun diyerek tehdit etti.

Cübbeli Ahmet'in kasedi mi var?

Saadettin Ustaosmanoğlu açıklamalarına göre Cübbeli Ahmet hocanın kasedi olduğunu ve çok yakında yayınlayacağını açıkladı.

Saadettin Ustaosmanoğlu kimdir?

1959 yılında Trabzon'da dünyaya gelen, ilk ve ortaokulda medrese eğitimi alan Ustaosmanoğlu, Muhtelif yayıncılık faaliyetlerinde bulundu. Furkan dergisinin genel yayın yönetmenliğini de yapan Mahmud Ustaosmanoğlu hocaefendi, 1999 ve 2005 yılları arasında Kartal, Bolu ve Metres cezaevlerinde hapis yattı.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!