Çukur 118. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Show TV Çukur 118.

Çukur 118. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Show TV Çukur 118. bölüm fragmanı izle! Çukur 117. bölüm full Show tv izle! Çukur 118. bölümde neler olacak? Çukur final bölümü ne zaman? Çukur 118. bölüm fragmanı 1 Mart 2021 Pazartesi izle! 22 Şubat 2021 Çukur izle!

Çukur son bölümünün sonrasında yeni bölüm fragmanı izleyiciler arasında merak konusu oldu. Önceki bölümde Yamaç’ın geri dönüşü izleyicilere sürpriz olurken gelecek bölümlerde nelerin olacağı şimdiden akıllarda soru işareti yarattı. Pazartesi akşamları seyirci karşısına çıkan dizide Yamaç ve Amcanın karşılaşması damga vurmuştu. Tüm bu olayların sonrasında gözler Çukur dizisi 118.bölüm fragmanına çevrilmiş oldu. Her hafta yeni bir sürprizi bünyesinde bulunduran dizi bu haftada uzun süre boyunca konuşulacak gibi gözüküyor.

Çukur 118. bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Çukur dizisinin takipçileri internette Çukur 118. bölüm fragmanı yayınlandı mı gibi araştırmaları sıklıkla yapıyor. Çukur dizisinin 118.bölüm fragmanının yayınlanmış olduğunu belirterek, bu fragmanı dizinin Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz. Özellikle Çukur’da gelecek bölüm neler olacak gibi soruların cevabını merak ediyorsanız fragmanı izleyerek küçük tüyolar alabilirsiniz. Ayrıca Show TV resmi sitesini ziyaret ederek fragmanı hemen izleyebilirsiniz.


Çukur Fragmanı


Çukur dizisinin bu fragmanında Aliço değişen Çukur’a karşı neler hissettiğini söylüyor. Yamaç ve Vartolu arasında bu sırada gerilim yükselirken, Yamaç’ınVartolu’ya neden saldırdığı ise akıllarda soru işareti yaratıyor. Efsun ve Yamaç’ın karşı karşıya kalması heyecan uyandırırken yıllar sonra karşılaşılan ikili arasında neler olacağı merakla bekleniyor. Sürükleyici bir tempoya sahip olan dizi bu haftada seyircilerin ekran başından ayrılamamasına neden olacak gibi gözüküyor.

Çukur 117.Bölüm Özeti


Çukur 117.bölüm özeti ise şöyle; Yamaç’In yaşadığını öğrenen Vartolu, Kulkan’ı bulabilmek için harekete geçecek. Vartolu’nun niyetini öğrenmiş olan amca ise kendi kozunu uygulayarak herkesin şaşırmasına neden olacak bir hamlede bulunacak. Çukur’da olup bitenleri kendi gözleriyle görmüş olan Yamaç’ın Sultan’la karşı karşıya gelmesi bekleniyor. Yamaç bu sırada amcanın evde yaratmış olduğu değişime şahit olacak. Yamaç’ın amca ile yer alacağını düşünen Cumali ise vermiş olduğu sürpriz kararla ilgili bir adım atacak. Günden güne kendi sonunun gelmiş olduğunu düşünen Kulkan ise hayatını kurtarabilmek için ilginç bir isimden yardım alacak. Her şeyden habersiz olan Efsun’un Yamaç ile karşılaşması ise nefesleri kesecek türden olacak.