Çukur yeni sezon ne zaman başlayacak. Pazartesi akşamlarının reyting şampiyonu olan dizisi Çukur yeni sezon 1.

Çukur yeni sezon ne zaman başlayacak. Pazartesi akşamlarının reyting şampiyonu olan dizisi Çukur yeni sezon 1. fragmaı geçtiğiiz günlerde yayınlanmıştı. Çukur yeni sezon oyuncuları sayısı artmakta ve bir çok ünlü isim çok ünlü karakterlerle şimdiden özdeşleşmeye başladı. Yasak Elma ile kafa kafaya reytngleri geçiren acak çoğu zaman 1. sıraya oturan Pazartesi akşamları Show TV'nin padişahı olmakta iken Çukur yeni sezon ne zaman başlayacak Çukur 4. yeni sezon fragmanı izle detaylarını araştırdık. Peki Çukur yeni sezon oyuncuları kimlerAras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Kubilay Aka'nın başrollerini paylaştığı Çukur dşzşsşne bu sezon pek çok ünlü isim dahil olmuşken sizleri için Çukur yeni sezon oyuncularına da bir göz atalım dedik. İşte sizler için Çukur 4.yeni sezon fragmanı, çukur yeni sezon oyuncuları ve Çukur yeni sezon ne zaman başlayacak sorularının cevapları haberimizde. 

ÇUKUR 4. SEZON 2. FRAGMANI YAYINLANDIÇukur 4. sezon 2. fragmanı (94. bölüm) yayınlandı.Show Tv' ekranlarında 3 sezondur izlenme rekorları kıran Çukur 4. sezonu ile devam edecek. Her pazartesi akşamlarının vazgeçimez aksiyon dizisi olan Çukur yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu tam olarak cevaplanmasa da Eylül ayı içerisinde başlaması öngörülüyor. Aksiyon ve maceranın eksik olmaığı ukur 93. bölüm özeti ve Çukur 94. bölüm fragmanı detaylarını araştırdık.  Çukur 4. sezon 2. fragmanı da paylaşıldı.Çukur  93. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?Çukur'un 3. Sezon 26. Bölümünde (93. Bölümünde); abileriyle sorunlarını çözemeyen Yamaç bir çare bulmak için Vartolu'ya danışacak. Vartolu'dan aldığı fikirle eski bir dostundan yardım isteyen Yamaç, Cumali ve Selim'den istediği tepkiyi alamayacak. Koçovalı kardeşler sorunlarını yine kendi yöntemleriyle çözmeye karar verirken hapishanedeki Vartolu olanlara müdahale edemeyecek. Gizli görüşmelerine devam eden Azer ve Karaca'nın bir karar vermeleri gerekecek. Akın ise Songül'e yaklaşmak için bir adım atacak. Koçovalı kardeşler diğer sorunlarını çözmeye çalışırken, yeni düşmanları Arık Böke Erdenet'le ilgili ulaşacakları yeni bilgi merak konusu olacak

MUSTAFA AVKURAN YENİ SEZONDA ÇUKUR’DAUsta oyuncu Mustafa Avkıran, Çağatay ve Arık Böke Erdenet'in babası Cengiz Erdenet karakteriyle hikayeye dahil olacak. Koçovalılarla pek çok kez karşı karşıya gelen Erdenet ailesinde Cengiz Erdenet'in ipleri eline alması bu sezonda Çukur'da kartların yeniden dağıtılmasına yol açacak. Çukur'un yeni sezonu Pazartesi akşamları çok yakında Show TV'de ekrana gelecek.ÇUKUR HAKKINDAİstanbul'un suçla özdeşleşmiş mahallesi Çukur'un kontrolü Koçovalı ailesinin elindedir. Suçla bu kadar içli dışlı olsa da ailenin kendine göre kuralları vardır. Bu kurallardan bir tanesi de uyuşturucu yasağıdır. Çukur'da uyuşturucu üretilmez, kullanılmaz, satılmaz. Fakat oyuna yeni dahil olan gruplar yasağı delmeye çalışırlar.Yamaç Koçovalı (Aras Bulut İynemli): Koçovalı ailesinin en küçük oğlu ve lideridir.Sultan Koçovalı (Perihan Savaş): Koçovalı ailesinin annesidir.Vartolu Sadettin/Salih Koçovalı (Erkan Kolçak Köstendil): Koçovalı ailesinin gayrimeşru oğludur.Selim Koçovalı (Öner Erkan): Koçovalı ailesinin üçüncü oğludur.Aliço/Ali Çoban (Rıza Kocaoğlu): Otizmlidir. Koçovalıların sokaktaki gözü kulağı gibidir.Cumali Koçovalı (Necip Memili): Koçovalı ailesinin en büyük oğludur.Mahsun/Fikret (Berkay Ateş): Karakuzular çetesinin eski liderlerindendir. Yamaç ve Vartolu ile ortak hareket eder.Azer Kurtuluş (Cihangir Ceyhan): Başta Koçovalılar'la anlaşamayan fakat Karaca Koçovalı sayesinde onlarla barış yapar.Efsun (Damla Sönmez): Baykal'ın kızı. Babasını Yamaç'ın öldürdüğünü sanıp suçlar fakat sonradan ona aşık olur ve yanında olur.Fadik Kurtuluş (Nur Sürer): Azer'in annesi.Arık Böke Erdenet (Barış Arduç): Çağatay'ın kardeşi.Seren Erdenet (İrem Sak): Arık Böke'nin kuzeni.Cengiz Erdenet (Mustafa Avkıran): Erdenet ailesinin babasıdır.Yardımcı karakterlerEmmi (Kadir Çermik): İdris'in çocukluk arkadaşıdır.Celasun (Kubilay Aka): Mahallenin gençlerindendir. Koçovalıların adamıdır.Medet (Mustafa Kırantepe): Vartolu'nun adamıdır.Metin (Cem Uslu): Kemal'in ağabeyidir. Koçovalıların adamıdır.Meke (Aytaç Uşun): Mahallenin gençlerindendir. Koçovalıların adamıdır.Karaca Koçovalı (Ece Yaşar): Selim ve Ayşe'nin kızıdır.Ayşe Yılmaz (İrem Altuğ): Selim'in eski eşidir.Saadet Koçovalı (Boncuk Yılmaz): Vartolu'nun çocukluk aşkıdır ve İdris adında bir çocukları olmuştur.

Türkçede "Kelime ve Dimne" adıyla bilinen eserde dürüstlüğün simgesi Kelile ve yalanın simgesi Dimne sırasıyla hangi hay Türkçede "Kelime ve Dimne" adıyla bilinen eserde dürüstlüğün simgesi Kelile ve yalanın simgesi Dimne sırasıyla hangi hay


Damla Koçovalı (Hare Sürel): Uluç'un kızıdır. Cumali ile evlenmiştir.Akın Koçovalı (Burak Dakak): Selim ve Ayşe'nin oğlu. Başta babası ve amcalarıyla anlaşmasa da sonradan özüne döner.Nehir (Hazal Subaşı): Yamaç'ın tımarhanede tanıştığı kız. Yamaç'la aşk yaşar ve hamile kalır.Murtaza (Ferit Kaya): Paşa'nın eski çırağıdır.Emir Varol (Uğur Aslan): Gazetecidir. Çağatay Erdenet'in yaptığı kirli işleri ortaya çıkarmaya çalışmaktadır.