Kanal D ekranlarında yayınlanan Yeni Hayat ne zaman başlayacak? Yeni Hayat hangi gün yayınlanacak? Kanal D ekranlarında rekor kırması beklenen Yeni Hayat dizisi tanıtımları büyük ses getirdi. Peki Yeni Hayat ne zaman başlayacak? Yeni Hayat hangi gün yayı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yeni Hayat ne zaman başlayacak? Yeni Hayat hangi gün yayınlanacak? Kanal D ekranlarında rekor kırması beklenen Yeni Hayat dizisi tanıtımları büyük ses getirdi. Peki Yeni Hayat ne zaman başlayacak? Yeni Hayat hangi gün yayınlanacak?Yeni Hayat hangi gün yayınlanacak?

Kanal D ekranlarında geçtiğimiz sezon başlaması beklenen ancak sonrasında pandeminin de etkisiyle 2020 sezonuna aktarılan Yeni Hayat dizisinin yayın tarihi belli oldu. Oyuncu kadrosuyla da tanıtımlarıyla da büyük heyecan uyandıran Yeni Hayat hangi gün yayınlanacak? çok merak ediliyor. 

 Yeni Hayat ne zaman başlıyor?

Kadrosunda  Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya’nın yer aldığı Yeni Hayat önümüzdeki hafta başlıyor. Başrolleri kadar hikayesi ile de izleyicinin merakla beklediği Yeni Hayat, 03 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D'de...

PTT pazartesi ödeme yapacak: Emeklilere 50.000 TL ödenecek! PTT pazartesi ödeme yapacak: Emeklilere 50.000 TL ödenecek!
Yeni Hayat dizisi beğenildi mi izlenir mi?Oldukça zor bir gün olan perşembe akşamı izleyicilerin karşısına çıkacak olan Yeni Hayat dizisi, şu an için Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor gibi iddialı projelerle reyting mücadelesi verecekken ilerleyen dönemde ya da hemen hemen aynı tarihlerde farklı rakipleri de olacak. Bu nedenle işi ekstra zorlaşacak olan Yeni Hayat dizisi eğer beklenen furyayı yakalayabilirse Bir Zamanlar Çukurova dizisini tarihe gömebilir. Gerek aksiyon dizisi olması gerek oyuncu kadrosuyla merak uyandıracağını düşündüğümüz dizi eğer olay örgüsünün heyecanı yüksek bir biçimde ilerlerse izleyenleri kendine çekecektir. Ancak konu uzatılır ve sakız gibi uzarsa Yeni Hayat'ın pek şansı olacağını söyleyemeyeceğiz...Yeni Hayat dizisinin oyuncuları ve konusuDizide, Adem Şahin (Serkan Çayoğlu), eşi Nevin (Nilperi Şahinkaya) ve kızı Ece’den (Nisa Sofya Aksongur) oluşan çekirdek ailesini geçindirmek için iş bulmak zorundadır. Ancak eski bir bordo bereli için bu o kadar da kolay değildir. Zengin iş adamı Timur Karatan’ın (Tayanç Ayaydın) eşi Yasemin Karatan’ın (Melisa Aslı Pamuk) koruma görevini üstlendiğinde olaylar farklı şekilde gelişecektir.