Çukur Damla öldü mü? Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi ekranlara kitledi. Yayınlandığı pazartesi akşamların en çok sevilen dizisi Çukur'da beklenmedik ayrılık.

Çukur Damla öldü mü? Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi ekranlara kitledi. Yayınlandığı pazartesi akşamların en çok sevilen dizisi Çukur'da beklenmedik ayrılık. Çukur'da Damla diziden mi çıktı? Hare Sürel Çukur'dan çıktı mı? Çukur Damla diziden mi çıktı.Çukur Damla öldü mü?

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme


Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur son bölümüyle ekranlara geldi. Çukur'da Damla öldü mü? Çukur Damla karakterini canlandıran Hare Sürel Çukur'dan çıkacak mı diziden ayrılıyor mu merak ediliyor. Çukur'da Cumali'nin Çağatay Erdenet'le olan atışması pahalıya mal oldu. Cumali ve Damla'nın bebeği öldü mü? Hare Sürel diziden mi çıktı hepsi için bir hafta beklenecek.Hare Sürel Çukur'dan çıktı!

Çukur'da Hare Sürel fırtınası esti. oldukça duygular sahnenin yaşandığı Çukur'da, Damla ve Cumali bebeğini kaybetti. Damla'nın çarşafı Cumali'nin önüne atıldı. Ancak Damla öldü mü öldürüldü mü diziden mi çıktı bir hafta boyunca en çok merak edilen soru olacak.Çukur'da Hare Sürel ayrılması da bundan sonra zor günler geçirecek ve oyunculuğuyla büyüleyecek.