Yayınlandığı her akşam rekorlar kıran Çukur dizisinin başrolü Efsun karakteri Damla Sönmez kötü haber geldi. Damla Sönmez ve Ushan Çakır ayrıldı! Peki Damla Sönmez ve Ushan Çakır neden ayrıldı? Evlenmeleri beklenen çiftten kötü haber! Çukur dizisinden ü

Yayınlandığı her akşam rekorlar kıran Çukur dizisinin başrolü Efsun karakteri Damla Sönmez kötü haber geldi. Damla Sönmez ve Ushan Çakır ayrıldı! Peki Damla Sönmez ve Ushan Çakır neden ayrıldı? Evlenmeleri beklenen çiftten kötü haber!

Çukur dizisinden üzen haber!

Yayınlandığı her hafta reyting rekorları kıran Çukur dizisinden üzen haber geldi! Çukur dizisi başrolü Efsun karakteri canlandıran Damla Sönmez, 9 yıllık birliktelik yaşadığı Ushan Çakır ile ayrıldı! Damla Sönmez ve Ushan Çakır neden ayrıldı? Damla Sönmez Ushan Çakır aşkı neden bitti!

Damla Sönmez ve Ushan Çakır neden ayrıldı?

Onların aşkı dillere destandı! Çukur dizisinin yıldızı Ushan Çakır ile Damla Sönmez çifti ayrıldı! Uzun Hikaye filminde tanışıp, 7 yıl sonra nişanlanan Ushan Çakır ve Damla Sönmez ayrıldı! 2 yıl süren nişanlılık evliliğe gitmedi.

Ayrılıklarıyla ilgili "Dedikodular doğru, ayrıldık, kısmet değilmiş" diyen Damla Sönmez, Ushan Çakır aşkı neden bittiğini açıklamadı.