Çukur final mi yapacak? Çukur final bölümü ne zaman? Çukur 125. bölümü ile final mi olacak? Çukur'un çehresinin değişmesi akabinde bu akşam yayınlanacak olan Çukur 4.

ŞOK'ta Kahvaltılık İndirimi: Fiyatı 12,95 TL'ye Düşmüşken Almak Lazım! ŞOK'ta Kahvaltılık İndirimi: Fiyatı 12,95 TL'ye Düşmüşken Almak Lazım!
Çukur final mi yapacak? Çukur final bölümü ne zaman? Çukur 125. bölümü ile final mi olacak? Çukur'un çehresinin değişmesi akabinde bu akşam yayınlanacak olan Çukur 4. sezon 24. bölümü itibari ile dizinin final yapacağı kesinleşti.. Peki Çukur n zaman final yapacak? Çukur final bölümü ne zaman? Çukur neden final yapacak. İşte 4 sezondur gündem olan en çok sevilen sokak dizisi Çukur final hakkındaki tüm detaylar....

Dört sezon boyunca izlediğimiz ve bitmesini istemediğimiz Çukur dizisinin final haberinin kesinleşmesi izleyenlerini adeta hayal kırıklığını uğratmışken, Çukur dizisi 125. bölümde ekrana veda ediyor. Çukur final haberi sevenlerinin adeta hayatının Olmazsa olmazı Çukur ekranlara veda ediyor . Yayınlandığı son bölümünde zirveyi Uyanış Büyük Selçuklu'ya bırakırken, hikayesinde sona gelinen Çukur'un 4. sezon 33. bölüm de final yaparak bitecek.

Çukur neden final yapacak?


Çukur dizisinin final yapma sebebi de çok soruluyor. Düşen reytingler mi, artık sıkmaya başladı denmesi mi diziye fial yaptırmıştı.?Çukur final sebebi ise  bütün konuların açığa çıkması ve yapımcıların bu durumu çok fazla uzatmak istememeleri olurken,Ay Yapım'n vedasını yapacağı Çukur dizisinin yerine Pazartesi akşamlarını dolduracak bir Aras Bulut İynemli klasiğinin geleceği de iddia ediliyor.

Çukur ne zaman final yapacak?


Ay Yapım'ın 4 sezondur Show TV için çektiği Çukur dizisinde son haftalar Sadece 10 bölüm kaldı. Aras kod adı ile başlayan ve Çukur Mahallesinde çekilmesi ile o mahallenin adını alan Çukur dizisi bu akşam yayınlanan bölümünde 2 yıllık bir atlama hakim olacak iken, Efsun'un bebeği ile birlikte karşımıza çıkacağı Çukur finali 125. bölümünde karşımıza çıkacak. ve Çukur finali Mayıs'ın ortalarına tekabül ediyor.

10 Mayıs ertesi bayram sonrası Çukur projesi sonlanacak. Bildiğiniz üzere zaten 4 sezon önce çekimler başlamadan 4 sezon süreceği de açıklanmıştı.