Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur'da bomba patlıyor! Amca Cumali Koçavalı, Yamaç'ın babası mı? Yamaç Koçavalı hayatının sırrı ile karşılaşacak! Çukur'da büyük sır ortaya çıkıyor. Yamaç'ın babası kim? Yamaç'ın gerçek babası kim? Cumali Koçavalı

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!
Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur'da bomba patlıyor! Amca Cumali Koçavalı, Yamaç'ın babası mı? Yamaç Koçavalı hayatının sırrı ile karşılaşacak! Çukur'da büyük sır ortaya çıkıyor. Yamaç'ın babası kim? Yamaç'ın gerçek babası kim? Cumali Koçavalı kimin babası çıkacak? Sultan Koçavalı, Amca Cumali ve İdris Koçavalı gerçeği ne?

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Perihan Savaş, Ercan Kesal, Müfit Kayacan gibi isimlerin yer aldığı 4 sezondur devam eden Çukur dizisi hayranları şok olacak gelişme öğrenildi. Çukur'da büyük sır ortaya mı çıkacak?

Show TV'nin 4 sezondur reytinglerde zirve dizisi Çukur'da büyük olayların sinyali verildi. Yayınlandığı ilk zamanlar eleştiri üzerine eleştiri alsa da reytinglerde zirvesini kaybeden Çukur dizisi bu sezon ekranlara veda edeceğini açıklamıştı. Ancak dizide yaşanacağı öğrenilen gelişmeler dizinin hayranlarını meraklandırmaya devam ediyor. Final tarihinin uzatıldığı söylenen Çukur son bölümünde büyük bir bombanın işareti verildi.

Çukur dizisinin son bölümünde yaşananalar akıllarda soru işareti bıraktı. Dizinin Yamaç Koçavalı'sına dair büyük bir sır mı ortaya çıkacak yoksa seyirci ters köşe mi olacak? Çukur dizisinin gelecek bölümünde neler olacak sorusunun yanıtını açıklıyoruz.

2017 yılında ekranlara gelmeye başlayan ve 4 sezondur fırtına gibi esen Çukur dizisi final bölümünde bombaları patlatmaya hazırlanıyor. Son bölümdeki sahne Çukur hayranlarının aklını karıştırırken seyircinin düşündüğü şey mi ortaya çıkacak yoksa ters köşe mi yaşanacak?

İdris Koçavalı kardeşi Cumali Koçavalı'nın arasındaki sır ne?

Dizinin son bölümünde yaşanan amca Cumali Koçavalı'nın Sultan'nın fotoğrafına bakıp içlenmesi üzerine akıllara tek bir soruyu getirdi. Yamaç Koçavalı amca dediği adamın mı oğlu? Amca Cumali ile Sultan arasında gizli aşk mı vardı?  İdris Koçavalı kardeşi Cumali'yi "Senden ismini de aldım, oğluma veriyorum bu ismi" diyerek Çukur'dan  kovuyor ve vuruyor. Amca Cumali'nin bu olaydan sonra 1971 yılında öldüğü sanılıyordu ancak mezarı boş çıktıktan sonra yaşadığı öğrenildi.

Amca Cumali, mahalleyi ele geçirmek için Vartolu'ya yanaşıyor. Sinsi bir şekilde mahalleyi ele geçiren amca Cumali son bölümde Yamaç'ın annesi abisinin karısı Sultan'ın fotoğrafına baktığı görülüyor.

Peki şimdi ne olacak?

Amca Cumali'nin Sultan'a olan aşkının meydana çıkması sonrası Çukur'da neler olacak merak konusu oldu. Amca Cumali'nin planı ortaya ne zaman çıkacak? Sultan ve amca Cumali arasında neler olacak? Hatta amca Cumali'nin ölümü gibi İdris'in de yaşadığı mı ortaya çıkacak? Tüm bunlar ilerleyen bölümlerde ortaya çıkacak.

Çukur 4. sezon 26. bölüm fragmanı bu akşam!

Show TV fenomen dizisi Çukur 4. sezon 26. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanacak. Kanala bırakılan teslim bölümünde Yamaç'ın zor sınavı ekranda olacak! İşte Çukur 4. sezon 26. bölüm fragmanı yaşanacaklar!