Acil para ihtiyacı olan vatandaşlar cuma gününe kadar başvurularını gerçekleştirerek, 30000 TL'ye kadar kredi ödemesi alabilir.

Akbank tarafından başlatılan yeni kampanyada bireysel müşterilere verilecek olan 30000 TL ihtiyaç kredisiyle ilgili ödemeler hakkında bilgiler paylaşıldı. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda başvuru gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için ihtiyaç kredisi ödemesi 5 dakika içerisinde verilerek hemen aynı gün içinde işlem yapılarak sunulmaktadır. 36 ay vadeli 24 ay vadeli ve 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödeme tablosu oluşturarak, alabileceğiniz gelir belgesiz ve masrafsız İhtiyaç Kredisi Akbank tarafından bazı özel müşterilere verilmektedir. 

Akbank, kullanacağınız bu kredilerde, sizin banka kredi notunuzu sorgulayacak ve kredi notu uygun olan vatandaşlara kredi ödemesi vermektedir. Akbank Direkt uygulaması üzerinden veya Akbank şubeleri üzerinden kredi notunu sorgulamasını yaptıktan sonra kredi puanı 1400 ve üzerinde olan tüm vatandaşlara, Akbank İhtiyaç Kredisi 30000 TL için başvuru yapabilmektedir. 

TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı! TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı!

AkBank, direkt uygulamasına giriş yaparak başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi verecek olan bu banka üzerinden, cuma gününe kadar düşük faizli kredi alabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilere yapılacak olan bu kampanyalarda 36 ay vadeli kredi ödemesi, sizlere düşük faizi verilmektedir. 

Akbank, kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa, Akbank müşterisi olması durumunda, Akbank Direkt uygulaması üzerinden veya cep telefonları üzerinden SMS atarak, başvuru yapabilmektedir. Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunduktan sonra onay alan tüm vatandaşları 5 dakika içerisinde kredi sonucu veriler ve onaylanan tutar hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır. 

Akbank şubeleri üzerinden ve bankanın müşteri hizmetleri numarası üzerinden de dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir veya yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusunun sonucunu sorgulamasını yapabilirsiniz. Banka üzerinden düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanacak olan kişilerin banka müşterisi olması durumunda hemen aynı gün içinde işlem yaparak, kredi ödemesi alabileceğini de söylemek isteriz. Akbank, resmi internet sitesine giriş yaparak, kampanya detayları hakkında bilgiler alabilirsiniz.