Cumhurbaşkanı açıkladı! Bankadan emekli maaşı alanlara müjdeli haber verildi, Emekli maaşı alanlar bu habere...

Akbank SMS atarak ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu! Başvuru yapanlara 100.000 TL'ye kadar nakit kredi verilecek! Akbank SMS atarak ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu! Başvuru yapanlara 100.000 TL'ye kadar nakit kredi verilecek!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından başlatılan yeni kampanyada uygun faiz oranları ile birlikte kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde devlet destekli yapılacağı açıklandı. Emekli maaş alan tüm vatandaşlar, Cumhurbaşkanı destekli olarak verilecek bu nakit kampanyalarında en fazla 40000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak işlem yapabileceklerdir. 

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz kampanyalara katılmak istiyorsanız, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru yapma imkanı...

Kamu bankaları üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, nakit kullanmak istiyorsanız sizlerde işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, ihtiyaç kredisi alabilirler. 

Emekli maaş hesapları üzerinden verilecek olan nakit kampanyasından faydalanacak olan tüm emeklilerin bankalardan emekli maaş alması şartı ile birlikte verilecek olan 40000 TL nakit kredi ödemesi hemen aynı gün içinde hesaplarınıza yatırılarak kullandırılmaktadır. 

40000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi almak için banka şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar, emekli maaş hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresiyle birlikte bankaların mobil uygulamalarına giriş yapabilir, buradan kredi alabilir. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, aynı zamanda ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirerek, bankalardaki diğer borçlarını kapatmak için de destek ödemeleri vermeye devam etmektedir.