Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı açıkladı: Emekli maaşlarına alacağınız ek ödemeler ile ilgili karar verildi! Emekliler nasıl onay alacak?

Emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvurunuzu yaparak istediğiniz zaman nakit kredi alabileceksiniz. Bankalar yaptıkları bu kampanyalarda, uygun faizlerle kredi ödemeleri vermektedir. Kredi notu ve faiz oranlarına göre Cumhurbaşkanı tarafındanda kamu bankaları ile verilecek emeklilere ek ödeme limitleri 30.000 TL oldu. Daha önce kredi kullanıp düzenli ödeyen ve bankadan maaş alan emekliler bu kampanyalara katılabilirler. 

30.000 TL EMEKLİ ÖDEMESİ

Emekli maaşlarını kamu bankaları üzerinden alan kişilere bankalar destek vereceklerdir. Kredi notuna ve faiz oranlarına göre işlem yapılacak bu ödemelerde 30 bin TL kredi verilmektedir. 30.000 TL kredi alacak kişilere uygun faizlerle ödeme yapacak olan bu bankalardan işlem yapmak basit olacak. 

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Kredi başvurusu için bankanın mobil uygulamasını kullanabileceksiniz. Hangi bankadan emekli maaşı alıyorsanız o bankanın mobil uygulamasına giriş yaparak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi notu ve faiz oranlarına göre 30 bin TL ödeme kendi emekli maaş hesaplarınıza yatarak kullanılacaktır. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank sadece bu limitlerde kredi vermiyor. Daha önce kredi almadıysanız ve ilk kez maaş taşıması yaptıysanız, emekli maaş hesaplarınız üzerinden sizlere maaşlarınızın 30 katına kadar kredi ödemesi verilmektedir. Bu şekilde istediğiniz zaman kredi alabileceksiniz. 30 katına kadar kredi alacak kişilere banka 3 ay ertelemeli kredi vermektedir. 100.000 TL'ye kadar kredi alcak kişiler banka müşterisi olursa, diğer bankalardaki borçlarını kapatmak için de kredi ödemesi alabileceklerdir.