Cumhurbaşkanı aday adayları için toplanan imzalar hakkında güncel gelişmeler yaşanıyor. Muharrem İnce, Fatih Erbakan ve Sinan Oğan için toplanan imza sayıları duyuruldu. 24 Mart 2023 sabah saatlerinde kaç bin imza toplandığı açıklandı...

Cumhurbaşkanı adayları, 5 gün içerisinde 100 bin imza barajını geçmek zorunda. Aday destekçilerinin ilçe seçim kurullarına giderek imza atması gerekiyor. İlgili aday için imza işlemlerini fiziki olarak atması gerektiği ve online ortam üzerinden imzaların kabul edilmediği vurgulandı. Memleket Partisi ve Yeniden Refah Partisi Cumhurbaşkanı adaylarının oy sayısıyla ilgili veriler aktarılıyor. Peki Muharrem İnce ve Fatih Erbakan şu an için kaç bin imza topladı? 

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Cumhurbaşkanı Adayları İmza Sayıları Güncel (24 Mart 2023)

Cumhurbaşkanı aday adaylarının güncel olarak imza sayıları açıklandı. Paylaşılan bilgi doğrultusunda aşağıda veriler yer almaktadır:
Muharrem İnce 51.367 imza
 Fatih Erbakan 46.725 imza 
 Sinan Oğan 25.924 imza 
Doğu Perinçek 11.792 imza

27 Mart Pazartesi Günü Son Bulacak!

Cumhurbaşkanı aday adayları için toplanan imzaların 27 Mart Pazartesi gününe kadar devam edeceğini belirtelim. Bu tarihten sonraki süreç içerisinde ise imzalar kabul edimeyecektir. YSK, toplam imza sayısını bu tarihten sonra resmi olarak duyuracak.