Cumhurbaşkanı Daha Önce İmzalamıştı! Bugün Başladı! Nakit İsteyenlere 40.000 TL Ödenek Hazırlandı. Son Dakika Haberi Geldi. Devlet olarak ödemeler yapılacak.

SGK, SSK, Bağ-Kur, EYT emeklisine tek sefere mahsus ödeme! Garanti BBVA PROMOSYONDA ÇILDIRDI SGK, SSK, Bağ-Kur, EYT emeklisine tek sefere mahsus ödeme! Garanti BBVA PROMOSYONDA ÇILDIRDI

40000 TL'ye kadar ödenecek olan ihtiyaç kredisi kampanyasında kamu bankaları tarafından devlet destekli olarak verilecek kampanyanın detayları yayınlandı. 40000 TL kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların özellikle Kurban Bayramına kadar ödeme alabilecekleri bu nakit kampanyasını daha önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katılmış olduğu bir TV programında söylemişti. Devlet destekli olarak 36 ay vadeye kadar ödenecek olan bu kredilerde sadece kamu bankaları ve katılım bankaları işlem yapmaktadır. 

  • Ziraat Bankası
  • Vakıfbank
  • Halkbank
  • Ziraat Katılım Bankası
  • Vakıf Katılım Bankası
  • Emlak Katılım Bankası 

Belirtilen bu bankalar üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek, sizlerde devlet destekli olarak verilen 40000 TL Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. Kredi kullanacak olan kişilerin bireysel müşteri olması ve özellikle de emekli olması durumunda emekli maaşlarına başvuru yapacaklara yukarıda verilen 6 bankadan bir tanesinden alması ve o bankadan başvuru yapması şarttır. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank

Emekli Bankası, dediğimiz zaman aklımıza gelen Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli maaş müşterilerine uygun faiz oranlarıyla kredi vermeye devam etmektedir. Devlet destekli verilecek olan bu kredilerde 40000 TL'ye kadar ödeme alacak olan kişilere sadece emekli olması değil, son işyerlerinde, 12 aydır sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda, kampanyadan faydalanacağı duyuruldu. Cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirerek, bu üç banka üzerinden banka şubelerine gitmeden de internet bankacılığını kullanarak ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 

40000 TL kredi ödeme alması durumunda vatandaşların ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak işlem yapabileceğini söylemek istiyoruz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurularınızı gerçekleştirmek için banka şubelerine giderek kolay bir şekilde işlem yapabilecek, onaylanan tutarı aynı gün içinde kendi hesabınıza yatırabileceksiniz. 

cumhurbaskani12

Faizsiz 40000 TL kredi 

Devlet destek olarak faizsiz olarak 40000 TL kadar ödeme almak istiyorsanız, Ziraat Katılım Bankası Vakıf Katılım Bankası veya Emlak Katılım Bankası şubelerine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilir, ihtiyaç kredinizi bu şekilde kullanabilirsiniz. Ülkemizde bulunan katılım bankaları üzerinden işlem yapacak olan vatandaşlar, faizsiz olarak bankacılık işlemlerini yapabildikleri gibi, ayrıca kredi işlemlerinde de herhangi bir faiz oranı ödemeden, bankaların uygulamış olduğu, kar payı oranları ile birlikte işlem yapmaktadır. Kredi başvurusunda bulunmak için en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kamu bankalarında olduğu gibi katılım bankaları üzerinden de emekli maaş hesabınız üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız ve emekli maaşınızı bankaya taşımanız gerekiyor.