Cumhurbaşkanı Duyurdu: 3 Ay Ertelemeli 100.000 TL Emekli Kredisi Ödemesi, Devlet Destekli Olarak Verileceği Açıklandı

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Devlet destekli, faiz oranları ile birlikte emekli kredisi ödemesi almak isteyen tüm vatandaşlar için 100000 TL'ye kadar kredi ödemesi, kamu bankaları tarafından verilecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da onayı verilen dev kredi kullanmak isteyen tüm emekliler için 100000 TL'ye kadar limit açan kamu bankaları yapmış oldukları bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere hızlı bir şekilde sonuç verecek. 

Devlet destekli olarak faiz oranlarından faydalanarak isteyen kişiler, ihtiyaç kredisi olarak bu işlemleri yaparken, isteyen vatandaşlar, 24 ay vadeli, kullanacakları krediler de isterlerse borç kapatma kredisi kampanyasına katılarak, diğer bankalardaki olan tüm ödeyemedikleri borçları kapatabilir. 

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsanız sizlerde Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden, emekli maaş almanız durumunda işlem yapabileceğinizi söylemek istiyoruz. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alan tüm vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda kredi işlemlerine hızlı bir şekilde yapabilirler. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaş hesabınız aracılığıyla birlikte kullanacağınız kredilerde sizlere diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranları ile birlikte kredi işlemleri sunuyor. Emekli maaş alan vatandaşlar, emekli maaş hesapları üzerinden yapacakları kredi başvurularında, nakit ihtiyacı olmaları durumunda, diledikleri zaman kredi ödemelerini hesaplarına yatırarak kullanabilmektedirler. En yakın banka şubesi üzerinden işlemlerinizi yapabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde uygun faiz oranlarıyla birlikte, işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, 5 dakika içerisinde sonuç alabilirsiniz. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurularınızı gerçekleştirebilir ve kredi ödemelerinizi hızlı birşekilde yapabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek, kredi ödemesi almanız mümkün olmaktadır.