Cumhurbaşkanı Duyurdu: Emekli Olan Kişiler Eylül Sonuna Kadar 3000 TL Üzerinde Ödeme Alacak, EK Ödeme

Devlet destekli olarak alabileceğiniz ödemeler de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da duyurusu yapılan ve kamu bankaları tarafından sadece emekli olan kişilere ödenecek olan ek ödemeler başladı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş almanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilecek ve nakit kredinizi hemen aynı gün içinde hesaplarınıza yatırarak kullanabileceksiniz. 3000 TL ile 50000 TL arasında 36 ay vadeli olarak ek ödeme almak isteyen emekliler emekli maaşını kamu bankaları üzerinden almaları durumunda işlem yapabilmektedir. 

Tüm Borcunuz Tek Krediyle Kapanacak! 200 Bin TL Borcu Olan Soluğu Bankada Alıyor! Tüm Borcunuz Tek Krediyle Kapanacak! 200 Bin TL Borcu Olan Soluğu Bankada Alıyor!

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanyalarda özellikle Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, internet bankacılığı uygulamalarını kullanarak kredi kullanacak olan vatandaşlara 36 ay vadeli düşük faizlerle kredi vermeye devam edecek. Emekli maaş hesabınız üzerinden almış olduğunuz bu nakit kredi kampanyasında daha önce bankalardan herhangi bir ihtiyaç kredisi kullanmamış kişilerde diğer bankadaki olan kredi kartı borçlarını kapatmak için bankadan borç kapatma kredisiyle birlikte, Emekli Kredisini, aynı anda kullanabiliyor. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden, emekliler için yapılan kredi başvurusu

Başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için bir 3 banka üzerinden hızlı birşekilde sonuç verilecek. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış oldukları bu kampanyalarda acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişilere aynı gün içinde banka şubelerinden, kimlikleri ve gelir, belgeleriyle birlikte kredi imkanı sağlamaktadır. Devlet destekli olarak 50000 TL'ye kadar kullanacağınız bu kredilerde 3 ay ertelemeli olarak işlemler gerçekleştirerek banka şubelerine gitmeden hızlı bir şekilde kredi kullandırılmaktadır. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.