Cumhurbaşkanı Duyurdu! Emekliye Kasım Ayının 30una Kadar Ek Ödeme Verilecek, Başvuru Rekoru...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan duyuru sonrasında özellikle emekli olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada uygun faiz oranları ile birlikte Kredi alacak olan kişiler kasım ayı sonuna kadar devlet destekli kredilerden faydalanabilecek ve daha önce Kredi kullansalar bile ek ödeme alabilecekler. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan duyuruda özellikle ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda istedikleri zaman ödemeleri gerçekleştirilecektir. Devlet destekli olarak faiz oranlarından yararlanarak ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin Ziraat Bankası başta olmak üzere Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de ihtiyaç kredisi alabileceğini söylemek istiyoruz. 

Emeklilere ödemeler!

Emekli maaşım alan vatandaşlar ek ödemeler ile ilgili araştırma yapmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanı tarafından da yapılan duyuru da daha önceki bankalardan kredi kullanıp tekrardan başvuru yapıp onay alamayan kişiler için 50.000 TL kredi ödemesi devlet destekli faiz oranlarından yararlanarak verilecektir. Emekli maaşı almanız durumunda sizler de başvurularınızı kamu bankaları üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Emekli maaşınızı kamu bankaları üzerinden alıyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Acil ihtiyacı olan vatandaşlar banka şubelerine gidecek zamanı olmaması durumunda ise şubelere gitmeden işlemlerini internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 7/24 yapabilmektedir. 

Hangi bankadan emekli maaşı alıyorsanız o bankanın müşteri hizmetlerini arayarak internet bankacılığı şifresi oluşturmak istediğinizi belirtirseniz ve emekli maaşınız bu bankalarda olması durumunda internet üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için mobil uygulamaya şifre ile birlikte giriş yapmanızı istenmektedir.