İş Bankası Emekli Promosyonu Duyurdu! Emekliler İçin En İyi Haber Bu Bankadan Geldi

Sabah resmi gazetede açıklandı! Uygun faiz oranları ile 40.000 TL kredi ödemesi, Emekli ve sigortalılara verilecek! Sabah resmi gazetede açıklandı! Uygun faiz oranları ile 40.000 TL kredi ödemesi, Emekli ve sigortalılara verilecek!

Son zamanlarda emekli olan vatandaşların emekli maaşları hesapları üzerinden alacakları promosyon ödemeleri araştırılmaya devam ediliyor. İş Bankası yapmış olduğu bu çalışma ile birlikte çok sayıda emeklinin almak istediği ve promosyon ödemelerinin ne kadar olduğunu farkına vardı ve promosyon ücretlerinde zam kararı aldı. SGK üzerinden emekli maaşı alan tüm vatandaşların başvurularını gerçekleştirebileceği ve 3 yıl boyunca İş Bankası üzerinden maaş alma sözü vermesi durumunda promosyon ödemeleri yüksek limitli olarak emeklilerin hesaplarına yatmaya devam ediyor.

İş Bankası özellikle son zamanlarda yapmış olduğu emekli kampanyaları ile birlikte adından söz ettirirken İş Bankası emekli promosyonu da emekliler tarafından merak edilmeye devam ediyor. İş Bankası üzerinden emekli promosyonlarını merak eden vatandaşlar kasım ayı sonuna kadar ne kadar ödeme alacakları hakkında bilgileri araştırmak istiyor.

İş Bankası 7500 TL'ye kadar promosyon verecek

İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda kasım ayı sonuna kadar emekli maaşını İş bankası'na taşıyan tüm vatandaşlara Aralık ayında 7.500 TL'ye kadar ödeme yapılacağı açıklandı. 

3500 TL'ye kadar emekli maaşı alan vatandaşlar 4.500 TL emekli promosyonu alırken 3500 TL ve 7.500 TL arasında emekli maaşı alan vatandaşlar ise 5250 TL emekli promosyonu alabilmektedir. 

7.500 TL ile 10.000 TL arasında emekli maaşı almanız durumunda ise sizleri 6.750 TL emekli promosyonu verilmektedir. 10.000 TL ve üzerindeki emekli maaşı alan vatandaşlar ise bankaya maaş taşıması durumunda 3 yıl boyunca maaş alma sözü vermesi halinde 7500 TL ödeme alabilmektedir.

Size en yakın İş Bankası şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.