Acil ihtiyacı olan emeklilere Cumhurbaşkanı duyuru yaptı! Kasım 26-27-28-29 tarihlerinde net ödeme olacak!

ŞOK'ta Kahvaltılık İndirimi: Fiyatı 12,95 TL'ye Düşmüşken Almak Lazım! ŞOK'ta Kahvaltılık İndirimi: Fiyatı 12,95 TL'ye Düşmüşken Almak Lazım!

Kasım 26-27-28-29 tarihlerinde emekli maaşlarınızı aldığınız banka üzerinden, Emekli olan kişilere hemen ödemeler verilecektir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda kredi notu ve kredi sicili uygun olan herkese hemen aynı gün içinde ödemeler verilecektir. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak kredi ödemelerinizi hesaplarınıza atabilecek ve emekli maaşlarınıza göre bu kredileri hemen alabileceksiniz. Banka sizlere düşük faizlerle ödemeler verecek ve bu ödemeleri dilediğiniz zaman hesabınıza yatırma olanağı sağlayacaktır. Kredi notu düşük olan kişiler de emekli maaşlarını aldıkları bankadan bu kredileri kullanabilirler. 

EMEKLİYE MÜJDE

Emekli maaşlarına göre yeni kredi ödemesi başladı. Acil ihtiyacı olan emekliler Kasım 26-27-28-29 tarihleri arasında alacakları yeni ödemeleri, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alabileceklerdir. Nakit kredi almak için banka müşterisi olmanız şartı ile sizlere verilecek olan bu kredilerde Kasım 26-27-28-29 tarihleri arasında hemen aynı gün içinde kredi alabileceksiniz. En yakın banka şubesi üzerinden de işlem yapılacağı gibi, Devlet destekli olarak verilecek ve Cumhurbaşkanı tarafından talimat verilerek gerçekleşen bu kampanyalarda Kasım ayında emeklilere 50 bin TL olacak. İster banka şubelerinden isterseniz de internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.