Türkiye'nin en büyük kamu bankası olan Ziraat Bankası tarafından yeni bir kampanya start aldı. Bu anlamda köyüne dönene sıfır faizli kredi veriliyor.

Köyüne dönene 300.000 TL verilecek! O bankadan hemen alabilirsiniz! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Ziraat Bankası tarafından verilen köye dönüş kredisi için etaplar fazlalaştı ve kredi farklı illerden kişilerin de kullanabilmesi için yayıldı. En son Hakkâri ili için bu proje kapsamında çalışmalar başlamıştı. Hayvancılığa ve tarıma ilgisi olan kimseler bankadan kredilerini alarak kendiişlerini kurmaya başladılar bile. Kredi sayesinde tarımsal yaşamın daha da canlanacağı düşünülmektedir. 

O bankadan hemen alabilirsiniz!

Köye dönüş projesi ile verilen kredilerin vadesi 84 ay olarak belirlenmiştir. Banka krediyi vermeden önce kişileri değerlendirmek ve uygun gördükleri kişiler ödeme yapmaktadır. Krediyi çekmek isteyen kişilerden köye dönük faaliyetler yapmaları beklenmektedir. Yani şehirde bir dükkân açmak ya da ev almak için bu kredileri kullanamazsınız.

Fakat köyde bir arsa alıp burada tarımsal faaliyetler yapmak ya da hayvan alarak mera kurmak gibi işler için bu krediyi talep ederseniz büyük ihtimalle krediniz onaylanacaktır. Sadece yeni başlayanlar değil isterlerse köylerde yaşayan ve işini genişletmek isteyen kimseler de bu krediden yararlanabilirler.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Özellikle tecrübeli kimselerin başvurularının onaylanma ihtimali çok daha yüksek olacaktır. Bu kredinin size çıkma ihtimalini öğrenmek için banka ile görüşme yapmanız uygun olacaktır.

ilan365.net özel haber