Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı doğrultusunda bazı şehirlerde yeni il başkanları atandı. AK Parti Teşkilat Başkanlığı sosyal medya açıklamasında yeni atamalar hakkında bilgi verildi. Eski başkanlara bu zamana kadar verdikleri hizmetler için teşekkür edildi.

AK Parti Teşkilat Başkanlığı'nın sosyal medya hesabı üzeriinden yapılan açıklamada il başkanlarının değiştiği bilgisi iletildi. AK Parti'deki bu değişimin Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı ile gerçekleştirildi. Verilen bilgi doğrultusunda Gümüşhane, Erzurum, Giresun, Kocaeli ve Mersin'de yeni il başkanları atandı.

Sosyal Medyadan Duyuru Yapıldı!

"Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensibiyle Erzurum İl Başkanlığına İbrahim Küçükoğlu, Gümüşhane İl Başkanlığına Mehmet Emin Erdoğdu, Giresun İl Başkanlığına Mete Bahadır Yılmaz, Kocaeli İl Başkanlığına Şahin Talus ve Mersin İl Başkanlığına Adem Aldemir'in atandı"

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

Yeni Görevlerinde Başarılar Dilendi

Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamanın devamında ise yeni başkanların görevlerinde başarılar dilendi. Eski başkanlara ise bu zamana kadar vermiş oldukları hizmetten ötürü kendilerine teşekkür edildi.