PTT tarafından yeni kredi kampanyası açıklandı. 5 dakika içerisinde onaylanan hızlı kredinin üst limiti 70 bin TL olarak belirlendi. PTT ihtiyaç kredisi için başvuruları almaya başladı. 10 bin ila 70 bin TL arasında ihtiyaç kredisi kullanmak için başvurular nasıl yapılır? PTT kredi başvurusu SMS ile yapılır mı? İşte detaylar…

Enflasyon oranlarının yükselmeye devam etmesi sonucu bankalar tarafından ardı ardına kredi kampanyaları açıklanıyor. Son olarak PTT tarafından ihtiyaç kredisi kampanyası kamuoyu ile paylaşıldı. PTT’nin internet sitesi üzerinden duyurduğu kampanyada kredi üst limiti 70 bin TL olarak açıklandı. 3 ay erteleme seçeneğinin sunulduğu PTT ihtiyaç kredisi için yapılacak başvurular 5 dakika içerisinde tamamlanabiliyor.

eytödemesi

PTT İhtiyaç Kredisi Kampanyasının Özellikleri

PTT ihtiyaç kredisi başvuru işlemleri internet sitesi üzerinden ve şubeler aracılığıyla gerçekleştiriliyor. İhtiyaç kredisi başvuruları SMS yolu ile alınmıyor. Nkolay.com adresi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunun eksiksiz ve doğru şekilde tamamlanması talep ediliyor. İlk kez PTT’den kredi kullanacak vatandaşların sisteme üye olması gerekiyor. https://kredibasvuru.nkolay.com/Application/#Start adresinden T.C. kimlik numarası, e-posta adresi ve telefon numarası ile üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz. PTT müşterileri ise kredi başvuru işlemlerini mobil bankacılık hizmetlerinden gerçekleştirebilir.

0x0-emekli-maas-promosyonu-yarisi-mart-ayinda-yeniden-kizisti-en-fazla-odeme-yapan-bankalar-listesi-maasa-ek-3500-1677744559648

70.000 TL’ye Kadar Hızlı Kredi

Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı! Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı!

PTT’nın yeni kredi kampanyasının en önemli özelliği ‘’hızlı kredi’’ seçeneği sunmasıdır. Başvuru işleminin onaylanması halinde kredi miktarı hesabınıza aktarılır. 50 bin TL ve üzeri kredi için en fazla 24 ay vade seçeneği sunulmaktadır. 50 bin TL’nin altındaki kredi içinse 36 aya kadar vade uygulanmaktadır. İhtiyaç kredisi kullanımı için Aktif Bank’a ait herhangi bir ürün kullanılması zorunluluğu bulunmamaktadır. Farklı bir bankanın kredi kartı kullanıcısı olsanız dahi PTT’den ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Kredinin onaylanması halinde PTT tarafından şahsınıza özel N Kolay banka kartı çıkartılacaktır.

emek1-8

PTT İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

PTT ihtiyaç kredisi için en alt limit 2 bin TL olarak belirlenmiştir. PTT tarafından N Kolay ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 2.89 olarak açıklandı. Örneğin 10 bin TL miktarında 36 ay vadeli kredi kullanılması halinde aylık taksit miktarı 500 TL olacaktır. 10 bin TL kredinin geri ödenecek tutarı 18 bin TL olur. İhtiyaç kredisinde üst limit olan 70 bin TL’nin kullanılması halinde ise vade sayısı 24 ayla sınırlandırılacaktır. 70 bin TL kredinin aylık taksit miktarı 4 bin 410 TL olacaktır. Gecikme faiz oranı ise yüzde 3.757 olarak belirlendi. PTT ihtiyaç kredisinde taksit ödemeleri eşit miktarlara ayrılmıştır. Vade sayısına göre her ay aynı miktar taksit ödemesi talep edilmektedir. Kredi başlangıcında ise 3 ay erteleme hakkı sunulmaktadır. Tercihe bağlı olarak kredi ödemeleri ertelenebilir.