Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan gece yarısı açıklama geldi. Yarın sabah saat 9.00 itibarıyla emeklinin IBAN numarasına 8.500 TL'lik ek ödeme yatacak. Yeni promosyon kampanyası ile ödemeler başladı.

Ağustos ayı ödemeleri zamlı bir şekilde yapılmaya devam ediyor. Pek çok kişi bankalarla promosyon anlaşmalarını yeniliyor. SSK ve Bağ-Kur emeklileri memur emeklisi ve EYT'li vatandaşlar maaş zammının ardından bankalardan yeni belirlenen promosyonlar üzerinden ödeme almaya başladılar.

Emekliler cazip fırsatları değerlendirirken Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan karşılıksız ve geri ödemesiz verilen bu nakit desteğinin detayları duyuruldu. Emeklilerin 2023 temmuz ayı itibarıyla zamlı ödemeler yapılmaya başladı. Ancak emekli vatandaşlar bu zam oranından pek de mutlu olmadılar. Geçim de zorlanan vatandaşlar seçimin geçmesi ile birlikte verilen sözlerin tutulmaması üzerine büyük maddi kayıplar yaşadılar. Emekli vatandaşlar %25'lik zammın sonrasında ek zam çağrıları devam ederken Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emekliye sevindirecek bir açıklama geldi. Emekliye 8500 TL'lik ek ödeme sabah saatleri itibariyle yatacak.

Emekli Promosyon Kampanyaları Devam Ediyor

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Temmuz ayının sona ermesi ile birlikte Ağustos ayında güncellenen promosyon kampanyaları emekliye avantaj sağlıyor. Promosyonlar hız kesmeden devam ederken %25 zammın ardından ING Bankası yeni promosyon ödemesini açıkladı. 3 yıllık bankada kalma sözü verenlere banka 8.500 TL promosyon ödemesi yapacağını duyurdu.

Ağustos Ayı İçinde 8.500 TL Kampanyası Sürecek

ING Bankası emekli vatandaşlara yeni bir promosyon listesi hazırladı. Güncellenen listeye göre emekliye 8.500 TL promosyon ödemesi verileceği duyuruldu. 30 Ağustos tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında yalnızca promosyon ödemeleri değil aynı zamanda bankadan farklı kampanyalar ve fırsatlar da sağlanıyor. SSK, Bağ-Kur, memur ve EYT emeklisi fark etmeksizin maaşını bankaya taşıyanlar bu ödemeden yararlanacaklar.Promosyon İçin Başvuru Nasıl Yapılır? ING Bank'tan emekli promosyonu başvurusu yapanlar bankaya maaşlarını taşımaları halinde 7/24 işlemleri tamamlanacak. 3 gün içerisinde maaş taşıma işlemi sonrası ödemelerini alabilecekler. e-devlet üzerinden de maaş taşıma işlemleri gerçekleştirilebilir.