Borçlar ve diğer nakit ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için devlet destekli 90.000 TL ihtiyaç kredisi onayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasından geçti. Birçok vatandaşın bankalara kredi kartı borcu veya başka türlü borçları bulunmaktadır. Ayrıca nakit para sıkıntısı yaşayan da pek çok kişi vardır.

Cumhurbaşkanı imzaladı! Nakit isteyenlere 90.000 TL'ye kadar hemen hesabına ödeme yapılacağı duyuruldu! Özellikle kredi kartı borçlarının tek bir çatı altında toplanabilmesi adına devlet destekli bu kredi çok büyük destek sağlayacaktır. Halk Bankası, Vakıfbank ve Ziraat Bankası vatandaşların nakit ihtiyacını düşük faizler ve uygun vadeler ile karşılıyor. İşte bu konuya dair merak ettiğiniz ayrıntıların tamamı!

Ziraat Bankası

Devlet destekli kredi imkânı sunan bankalardan Ziraat Bankası aracılığı ile nakit kredi desteği alabilirsiniz. Gelir belgenizi ve Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartımız da alarak en yakın şubelere gidip kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. 90 bin TL'ye kadar olan krediler 24 ay vade ve düşük taksit seçenekleri ile kullanıma sunulacaktır. Krediyi çekip gelecek ay ödeme yapmak istemeyen vatandaşlar 90 güne kadar erteleme yapma fırsatı da bulacaklardır. 36 ay vade ile nakit kredi kullanmak isteyenler yalnızca belirli limitler için 36 ayı alabilirler. 

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Vakıfbank

90 bin TL'ye kadar olan borç transferi kredisi Vakıfbank aracılığı ile de kullanılabilir. Hem mobil uygulama hem internet siteleri hem de şube temsilcileri sayesinde kredi başvuru sürecinizi dakikalar içerisinde başlatabilmeniz mümkün durumdadır. Yine bakıp banka aracılığı ile çekeceğiniz kredilerinizi 90 güne kadar etme fırsatı bulabilirsiniz. 24 ay vadesi bulunan borçların ödeme tarihleri 3 ay erteletilebilir. 

Halkbank

6 aydır sigorta primlerinizin düzenli yatması halinde 90 bin TL'ye kadar olarak nakit kredi ihtiyaçlarınızı Halkbank aracılığı ile de karşılayabilirsiniz. 24 ay 36 ay vade seçenekleri ile düşük faiz fırsatlarını devlet destekli Halk Bankası'ndan alabilirsiniz. Emekli vatandaşlarda Halk Bankası üzerinden emekli maaşlarını alıyorlarsa nakit kredi başvurusunu yapabilirler. Başvurunuzun ardından kısa zaman sonra krediniz için onay çıkacaktır. Onay verilir verilmez nakit ödemeniz hesabınıza yansıtılacaktır. Hesabınıza yatan parayı anında kullanmaya başlayabilirsiniz.