Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan doğrultusundan oluşturulan son dakika açıklamasına göre Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşı olan herkese 25 bin TL'ye kadar ödeme yapılacak. İşte tüm detaylar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan talimatı verdi! T.C. vatandaşı olanlara 25.000 TL verilecek... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan doğrultusundan gelen flaş habere göre, Türkiye kimlik kartı olan herkese her vatandaşa 25.000 TL'ye kadar para ödemesi yapılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gündeme yönelik detaylı açıklamalarda tespit edilen, Ramazan ayı içinde vatandaşlarca maddi sorun yaşanmaması yönünden Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşı olmaları şartı ile bankalar bağlamında kendilerine 25 bin TL'ye kadar ödeme yapılacağını söyledi. 25.000 TL kadar ödemenin yapılması ile birlikte kamu bankaları başvuru işlemlerinin yapılması gerekir.

Vakıfbank 25.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları 

Türkiye'de en çok tercih edilen kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank resmi internet sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden oluşturulan son dakika açıklamasına göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vermiş bulunduğu talimat tarafında 25 bin TL'ye kadar ödeme verilecek. Nakit sorunu tespit edilen vatandaşlar, kredi kullanmak istemeleri durumunda kendilerine en yakın Vakıfbank'a giderek kimlik ve maaş bordrosunu bunun yanında gelir belgesini banka bireysel müşteri temsilcisi ile personeline ibraz ettikten sonra yalnızca 3 dakika içinde 3 sene vade alternatifi şeklinde yayılan 25.000 TL tutarında tüketici kredisinden faydalanabilecek.

Emeklinin Maaşı Katlanacak! Hükümetin Son Dakika Seyyanen Zammı Açığa Çıktı! Emeklinin Maaşı Katlanacak! Hükümetin Son Dakika Seyyanen Zammı Açığa Çıktı!

Ziraat Bankası ve Halkbank'ta katıldı

Diğer kamu bankaları olan Ziraat Bankası ve Halkbank'ta buna iştirak etmiş durumda. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan doğrultusundan verdiği talimat bağlamında Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşlarına 25 bin TL'ye kadar ödeme yapılması yönünden vatandaşlar amacıyla başvuru işlemlerini yapmaları gerekir. Daha ardından 25.000 TL tutarında gereksinim kredisinin en çok 3 sene vade alternatifi şeklinde ve 90 gün ertelemeli olacak.