Akbank, yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi vereceğini açıkladı.

Akbank üzerinden 100.000 TL nakit kredi kullanacak olan kişiler için başlatılan yeni kampanyada, ekonomik sıkıntı yaşayan tüm bireysel müşterilerin, başvurularını gerçekleştirecek onay, alabilecekleri bu kampanyalara katılarak diledikleri zaman kredi ödemeleri verilmektedir. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilecek olan bu kampanyalarda, Akbank, 24 ay vadeli kredi ödemesi vererek vatandaşlara rahat bir nefes aldırmaktadır.Cüzdanında, Akbank kartı olan kişiler, ocak ayı sonuna kadar düşük faiz oranları ile birlikte alacakları bu kredi kampanyalarından faydalanmak istiyorlarsa hemen aynı gün içinde işlemlerini yaparak bu bankadan kredi kullanabilir. 

Emekli olan kişileriyle birlikte bireysel olan vatandaşlar, kredi başvurusu yapabilmektedir...

Emekli maaşı olan vatandaşlar, özellikle bu bankadan daha önce kredi almadıysa yüksek limitli krediler kalabilmesi için Akbank üzerinden emekli maaş alması gerekiyor. Başvuru yapmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden SMS ile işlem yapabilir veya banka hesabınız üzerinden alacağınız internet şifresi ile birlikte bankadan mobil uygulaması üzerinden kredi alabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirerek, kredi ödemesi hemen alabilirsiniz. 

  • Sms ile kredi başvurusu yapmak için kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazıp, bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin. 
  • Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, bankanın mobil uygulamasına giriş yaparak, 7 24 kredi başvurusu yapabilir ve sonucunu öğrenebilir, onaylanan tutarı, kendi Akbank, hesabınıza yatırabilirsiniz. 

Akbank üzerinden de 100.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda eğer emekli iseniz bankadan maaş almanız veya maaş taşımanız şarttır. Banka ayrıca diğer bankada olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı da kapatacaktır.

Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif... Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif...

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda banka emekli olan müşterilere daha uygun faizlerle 36 ay vadeli kredi vermektedir. Sadece banka şubelerinden başvuru yapabilir ve kredi kullandıktan sonra bu bankadan maaş alanlar promosyon da alabilmektedirler.