Emekli, hesabınız üzerinden PTT aracılığı ile birlikte kredi kullanmak istiyorsanız, 60000 TL ödeme alabilirsiniz.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek nakit kullanmak istiyorsanız, PTT, Emekli Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz. Emekli maaş hesabı aracılığı ile birlikte başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara PTT, Emekli Kredisi kampanyası hızlı bir şekilde verilmektedir. Emekli maaş müşterileri PTT üzerinden alacakları 60000 TL krediyi aktif Bank üzerinden kullanmaktadırlar. 

Emekli maaşınızı PTT'ye taşıyarak, kredi alabilirsiniz...

Yapılan 60000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirecek olan emeklilere kredi notu düşük olsa bile PTT, emekli kredisi ödemesi, maaş, taşıma işlemleri sonrasında verilmektedir. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, onay alabileceğiniz bu kampanyalarda bankalar daha önce kredi kullanan ve düzenli ödemeler yapan kişilere daha düşük faiz oranlarıyla birlikte işlem yapmaktadır. Size en yakın PTT şubesine giderek de ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilir ve bu bankadan ne kadar kredi onay aldığınızı, PTT üzerinden öğrenebilirsiniz. 

Emekli maaşı PTT üzerinden olan vatandaşlara nakit imkanı sağlayacak olan Aktif Bank anlaşmalı olan kredilerde faiz oranlarının kişinin kredi notuna göre, ödemektedir. 

Özellikle kredi notu düşük olduğu için emekli kredisi alamayanlar ve maaşlarını PTT şubelerinden alan emekliler en yakın PTT şubesine giderek 60.000 TL aktifbank kredisi başvurusu yapabilirler. Banka hemen kredinizi değerlendirerek sizlere onay verecektir.

Audi A4 Mart Ayı Fiyat Listesi Açıklandı! Bu Aya Özel İndirimler Havada Uçuşuyor! Audi A4 Mart Ayı Fiyat Listesi Açıklandı! Bu Aya Özel İndirimler Havada Uçuşuyor!

Eğer maaşınız PTT’de değilse, maaş taşıma sonrasında ilk maaşınızı aldığınızda kredi için başvuru yapabilirsiniz.

Banka 3 ay ertelemeli olarak da sizlere kredi verecektir. PTT Aktifbank haricinde diğer anlaşmalı olduğu bankalardan da PTT şubeleri üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.