CZN Burak'ın Taha Duymaz'ın annesini ziyarete gitmesi ses getirdi. Depremin ilk günlerinden elinden geleni yapan ancak Duymaz'ın cansız bedenine ulaşılmasıyla büyük şok yaşayan CZN Burak, şu sıralar depremzedelerin yaralarını sarmakla da meşgul oluyor. Taha Duymaz ile ilgili yaptığı paylaşım çok duygulandırdı.

CZN Burak, Kahramanmaraş depremi sonrasında Taha Duymaz'ın bulunduğu enkazın olduğu yerde günlerce durmuştu. Ekiplerin çalışma yapması ve farkındalık yaratabilmek amacıyla elinden geleni yapmıştı. Taha Duymaz'ın cansız bedenine ulaşıldığı güne kadar da çalışmalarını sürdürdü. Hatta sonrasında çeşitli depremzede destek çalışmalarına da katıldı. Yemek dağıtımı konusunda da önemli işler başardı. Şimdi ise farklı bir paylaşım ile tekrardan gündeme geldi.
 

Taha Duymaz'ın Annesini Ziyaret Etti!

CZN Burak, Taha Duymaz'ın annesi Meryem Hanım'ı ziyaret etti. Yaptığı paylaşım ile de detaylara yer verdi. Tüm bu gelişmeler sonrasında birlikte çekildiği fotoğrafı görenler gözyaşlarına hakim olamadı.

cznburakk_11zon

TEB bankası 50 bin TL ihtiyaç kredisi başladı TEB bankası 50 bin TL ihtiyaç kredisi başladı

Yaptığı Paylaşımla Duygulandırdı

Sosyal medya fenomeni CZN Burak, yaptığı paylaşıma "Taha kardeşimin ailesi Meryem annenin yanına geldim.. Allah rahmet eylesin" yazdı. Kahramanmaraş depreminin yavaş yavaş gündemden düşmeye başladığı şu sıralarda tüm hassasiyetini hala koruyan ünlü isim, elinden geleni yapmak için çabalıyor.