Daire 16 İbrahim Kaya olayı ne? Daire 16 kim? sosyal medyanın gündeminde bugün sokak köpeğinin hakkını savunan İbrahim Kaya isimli vatandaş yer alıyor.

Bir sitede sokak köpeğinin hakkını savunan Daire 16 İbrahim Kaya sosyal medyanın gündemine oturdu. Apartman sakinlerinin sokak köpeğine tepki göstermesine sinirlenen İbrahim Kaya isimli bir vatandaş site bahçesinde canla başla sokak köpeğinin hakkını savundu. Peki İbrahim Kaya kimdir? sosyal medyanın konuştuğu Daire 16 olayı ne?

Daire 16 İbrahim Kaya isimli bir vatandaş sosyal medyanın gündemine oturdu. Site sakinlerinin sokak köpeğinden rahatsız olmasına ve belediyeyi aramasına Sinirlenen daire 16'daki İbrahim Kaya Bir anda sosyal medyada viral haline geldi. İbrahim Kaya'nın tepki gösterdi. O anlar bir vatandaş tarafından videoya alınarak sosyal medyada paylaşıldı. Kısa süre içerisinde sosyal medyada hızla yayılan videoya destek ise sosyal medya kullanıcılarından geldi. Hayvan sever vatandaş İbrahim Kaya destek olan sosyal medya kullanıcıları binlerce beğeni ve yorum yaptı.

ONLARIN DA BU MAHALLEDE YAŞAM HAKKI VAR

Daire 16 İbrahim Kaya adı ile sosyal medyada kısa süre içerisinde yayılan video da bir hayvan sever vatandaş Mahalle sakinlerinin Sokak köpeğinden rahatsız olarak belediyeyi aramasına tepki gösteriyor. İbrahim Kaya, "Şu kadar yeri çok görmeyeceksiniz bu hayvanlara. Herkese söylüyorum. Daire 16 adım İbrahim Kaya, Bu mahallede onun da yaşamaya hakkı var" diyerek isyan ederken, O anlar başka bir site sakini tarafından saniye saniye kaydediliyor.

SOSYAL MEDYADA İZLENME REKORLARI KIRDI

Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği! Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği!

Daire 16 İbrahim Kaya videosu kısa süre içerisinde sosyal medyanın da gündemine oturdu. hayvan sever vatandaşın tepki gösterdiği o anlar sosyal medyada çok sayıda destek alırken sosyal medya kullanıcıları da İbrahim Kaya isimli vatandaşa haklı gördü.