MobilDeniz uygulamasını kullanarak 10.000 TL'yi geri ödemesiz alabilirsiniz. Mobil uygulamayı indirenler çok şanslı. Milyonlarca müşteri için bu kampanya aktif olarak sürüyor. Elini çabuk tutan binlerce TL'lik ödemeyi alacak.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Denizbank mobil uygulamasını indiren müşteriler, büyük ödeme almak için şimdiden işlem sağlamaya başladı. Emekliler, bu zamana kadar çeşitli bankalar üzerinden promosyon ödemesi aldı. Eğer yeni emekliyseniz ve hangi bankanın daha iyi avantaj sunduğunu merak ediyorsanız sizlerle detayları paylaşalım.

Denizbank EYT'liye Yüksek Promosyon Veriyor!

Denizbank'ın EYT'liler için sunduğu fırsat dikkat çekti. EYT'li iseniz 10.000 TL'ye kadar yüksek miktarda promosyon almanız mümkün. Üstelik bu miktar emekli maaşınıza göre değişkenlik gösterecek. Güncel detaylara erişmeniz adına aşağıdaki maaş - ödeme tablosuna göz atınız:

3.500 TL altı maaş alanlar 6.000 TL,
3.500 TL - 7.500 TL arası maaş alanlar 7000 TL,
7.500 TL - 10.000 TL arası maaş alanlar 9.000 TL,
10.000 TL ve üzeri maaş alanlar 10.000 TL promosyon ödemesi yapılıyor.

MobilDeniz'i İndirip Başvurun!

MobilDeniz uygulaması üzerinden başvuru yaparsanız sizler de emekli olarak yüksek promosyon ödemesi almaya hak kazanabilirsiniz. Bununla birlikte işlemlerin sonuçlanması ve ödemenin hesabınıza yatması çok uzun sürmüyor. ATM'den de promosyon paranızı çekebilirsiniz.