Denizbank'ın faizsiz ihtiyaç kredisi arayanlara sunduğu kampanya dikkat çekti. Bankaya mobil uygulama üzerinden başvuru yapanlara özel sıfır faizli nakit avans sunulacak. Öte yandan taksitlendirmede de ücret talep edilmiyor. İşte kampanyaya son katılım tarihi ve bazı şartlar...

Denizbank, önemli bir kampanya ile karşımıza çıktı. Bankaya kayıt olan müşterilerin faizsiz şekilde nakit avans ödemesi alabileceği bilgisi iletildi. Üstelik bireysel kredi kartı başvurusu kabul edilenler için önemli bir kampanya duyurusu yapıldı. Son zamanlara damgasını vuran banka, detayları tek tek açıkladı.

Banka Faiz İstemiyor!

Denizbank'ın yeni müşterileri, bireysel kredi kartı sahibi olmaları durumunda nakit avansı faizsiz olarak kullanabilmekte. Üstelik 6 ay vade ile birlikte de sıfır faizle ödemelerini gerçekleştirebilecek. Bu gelişme sonrasında Denizbank'ın bireysel kredi kartı başvurularına olan talep de arttı.

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

krediparası

10 Bin TL'ye Kadar Geçerli!

Bankanın faizsiz nakit avans kampanyası 10 bin TL'ye kadar olan çekimlerde geçerli olacak. Onun dışındaki çekimlerde ise faiz uygulanacak. Eğer avantajı yakından incelemek isterseniz bankanın resmi internet sitesi üzerinden bilgi sahibi olabilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden müşteri olmayı şartını da yerine getirmeniz oldukça önemli. Bireysel kredi kartı başvurusu kabul edilen müşterilerin nakit avansta faizsiz ödeme yapabileceği de ayrı bir detay. Kampanyada son tarihin 28 Şubat 2023 olduğu öğrenildi. Bu tarihe kadar bireysel kredi kartı başvurunuzu yapmış olmanız gerekmekte.