DenizBank müşterilerine özel fırsat: 300 TL indirim

DenizBank, bireysel kredi kartı başvurusu yapan müşterilerine özel bir kampanya başlattı. Bankanın duyurusuna göre, kampanyaya dahil olan her müşteri 300 TL indirim kazanma şansına sahip olacak. Kampanya 31 Mayıs 2023 tarihine kadar geçerli olacak.

DenizBank, müşterilerine özel bir kampanya başlattı. Bankanın internet sitesi DenizBank.com, MobilDeniz, İnternet Bankacılığı, Denizkartım, SMS ve İletişim Merkezi üzerinden yapılan ilk bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler, kampanyaya katılarak 300 TL'ye kadar indirim kazanabilecek.

Hasan Can Kaya, Ekrem İmamoğlu'na Destek Verdi: 'Sağduyuyla Güzel Günlere Kavuşmak Dileğiyle'" Hasan Can Kaya, Ekrem İmamoğlu'na Destek Verdi: 'Sağduyuyla Güzel Günlere Kavuşmak Dileğiyle'"

Kampanya detayları

DenizBank kampanyasına katılmak için, 31 Mayıs 2023 tarihine kadar onaylanan ilk bireysel asıl kredi kartlarına başvuruda bulunmak gerekiyor. Ek kartlar, Business kartlar, Net Kart ve Banka kartı satışları kampanya kapsamında değil.

Müşteriler, yeni kredi kartlarıyla Mayıs, Haziran ve Temmuz aylarında internet üzerinden yapacakları alışveriş işlemlerinin azami yarısı (50%) olacak şekilde ayda azami 100 TL, 3 ay süresince de azami 300 TL indirim kazanabilecekler.

Kampanyaya sadece belirtilen kanallar üzerinden yapılan başvurular dahil ediliyor. Kampanyadan yararlanmak için, başvuru yapıldığı tarihte, mevcut açık statülü DenizBank bireysel kredi kartlarından herhangi birine sahip olunmamalıdır.

Sadece internet harcamaları ödüle tabi olup, fiziksel POS üzerinden yapılan işlemler, Nakit avans işlemleri ve Bonus kullanımları kampanyaya dahil değil. Sanal kart ve ek kart ile yapılan işlemler dahil ediliyor. İndirim asıl karta yansıtılacak.

Alışverişlerden kazanılan indirimler, takip eden ayın ilk 7 iş günü içinde karta yansıtılacak. Kampanya müşteri bazlı olduğundan, her müşteri ödülden 1 kez faydalanabilecek. Bir müşteri kampanya dahilinde 3 ay boyunca ayda en fazla 100 TL, 3 ayda toplamda 300 TL indirim kazanabilecek.

Kampanya dahilinde Bonus pos zorunluluğu yok. İade ve iptal işlemlerine indirim yansıtılmayacak.

DenizBank müşterilerinin ilk bireysel kredi kartı başvurularında kampanyadan faydalanarak, 300 TL indirim kazanma fırsatı sunuluyor.