Denizbank müşterileri için önemli bir kampanya yapıyor. Faizsiz kredi arayışında olanlar ve acil paraya sıkışanlar için fırsatlar sunuldu. Detaylarıyla birlikte Denizbank'ın faizsiz kredi nakit avans ödemelerinde şartları açıkladık. Bireysel kredi kartı hesabı olanlar veya oluşturacaklar bu haber sizin için...

Denizbank, bireysel kredi kartı sahibi olanlara önemli bir haber verdi. Her geçen gün bankaların yeni müşteri elde etmek için düzenlediği kampanyalarda artış yaşanıyor. Daha rahat ve bir o kadar da verimli şekilde kullanmaları adına faizsiz nakit avans fırsatı duyuruldu. Faizsiz şekilde verilecek nakit avansta bizleri neler bekliyor? Güncel detayları paylaşırken bir yandan da merak edilenleri aktaracağız.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Yeni Müşterilere Faizsiz Nakit Avans!

Denizbank, yeni bireysel kredi kartı sahibi olan müşterilerine özel 5000 TL'lik nakit avansız faizsiz şekilde verecek. Kredi kartınıza tanımlanacak faizsiz nakit avansta 6 ay ödeme seçeneği de bulunuyor. Sıfır faizli kredi başvurusu için ne yapmanız gerektiği konusunda sizlere bilgi aktaralım.

Ay Sonuna Kadar Başvurun!

Denizbank'ın yeni müşterilere özel kampanyası 31 Ocak 2023 tarihine kadar sürecek. Bu kampanyayı değerlendirmek isteyenlerin ay sonuna kadar başvuruda bulunması gerekiyor. Dolayısıyla bireysel kredi kartınızın onaylanma hesabınıza tanımlanma sürecini de göz önünde bulundurur isek başvurularınızı bir an önce gerçekleştirmeniz tavsiye edilir. Denizbank'ın mobil uygulamasını indirerek hem bireysel kredi kartınızı alın hem de faizsiz nakit avans fırsatından hızlı bir şekilde yararlanın. Üstelik önümüzdeki aylarda yeni bir kampanya olması durumunda da fazladan bonus puan kazanma şansınızı artırın.