Ziraat Bankası, kendi banka hesabı olan vatandaşlar için başlatmış olduğu yeni kampanyada 10000 TL ödeme verecek.

Ziraat Bankası, kendi banka hesabı olan vatandaşlar için başlatmış olduğu yeni kampanyada 10000 TL ödeme verecek. Ziraat Bankası tarafından başlatılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, uygun faiz oranları ile birlikte kredi alabilmektedir. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruda, banka müşterileri internet bankacılığı uygulamaları üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri halinde 10000 TL ödeme alabileceklerdir. 

ZİRAAT BANKASI 10.000 TL 36 AY VADELİ

En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman 10000 TL ihtiyaç kredisi ödemesi alabilir ve bankadan ihtiyaç kredisi, aldığınız zaman sizlere düşük faiz oranları ile birlikte kredi imkanı sağlanır. 

36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabileceğiniz bu kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşların, Ziraat Bankası müşterisi olması durumunda, Ziraat Mobil uygulaması üzerinden başvuru yapabileceğini söylemek isteriz. 

İŞKUR'da Yayınlandı: Yüksek Maaşlı 40 Yaş Altı Bekçi Aranıyor! İŞKUR'da Yayınlandı: Yüksek Maaşlı 40 Yaş Altı Bekçi Aranıyor!

EMEKLİYE ÖDEME OLACAK

Ziraat Bankası kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşların emekli olmaları durumunda ise emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, belki de ihtiyacı olması ile birlikte kredi işlemleri verilmektedir. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda kredi ödemelerinden faydalanabilmektedir. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi, Emekli Kredisi adı altında verilecek olan bu kredilerde düşük faiz oranlarıyla birlikte işlem yapabilir ve dilediğiniz zaman kredi kullanabilirsiniz.