Bankalar yeni yılda kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. DenizBank hazırladığı kampanya ile MobilDeniz’ den müşteri olanlara 20. 000 TL’ ye kadar %0,99 faiz fırsatı sunuyor. İşte detaylar…

Bankalar yeni yılda kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. DenizBank hazırladığı kampanya ile MobilDeniz’ den müşteri olanlara 20. 000 TL’ ye kadar %0,99 faiz fırsatı sunuyor. İşte detaylar…


2023 yılında bankalar hazırladıkları kampanyalar ile müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Yeni yılda güncellenen kampanyalar vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Bu bağlamda DenizBank’ ın da hazırladığı kampanyalar araştırılıyor. Dolayısı ile DenizBank, MobilDeniz’ den müşteri olanlara 20.000 TL’ye kadar %0,99 faiz fırsatı sunduğunu açıkladı.

2631909_1200x627


DenizBank’ tan Yeni Yıl Kampanyası!


DenizBank Türkiye’ de faaliyet gösteren Dubai menşeli, özel sermayeli bir mevduat bankası olduğunu ifade edebiliriz. Mayıs 2018 tarihinde Rus Sberbank Denizbank hisselerini Birleşik Arap Emirlikleri merkezli Emirates NBD’ ye satarak devretmiştir. DenizBank, Eylül 2012 tarihinden Mayıs 2018 tarihine kadar %99,85 oranında hisse ile Rusya’ nın en büyük bankası olan Sberbank’ a bağlıydı. DenizBank’ ın önceki sahipleri Avrupa’ nın en büyük kamu bankalarından biri olan Belçika – Fransız menşeli Daxi grubu idi. 


1938’ de Türkiye Denizciler Bankası o dönem gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak nedeniyle kurulmuş bir devlet bankasıdır. Ayrıca 1992’ de hükümet devlete ait belli başlı bankaları konsolide etmeye karar vermesi ile tüzel kişiliği bitmiş, Emlak Bankası ile birleşmiştir.

1997’ de ise DenizBank adına bankacılık lisansı tekrardan tanımlanarak üç şube binası ile satışa sunulmuştur. Zorlu Holding, 70 milyon dolar karşılığında Özelleştirme idaresinden lisansı satın alınması ile beraber aynı senenin Eylül ayı içerisinde operasyonlar başladığı belirtildi. 

denizbank-bu-haftaya-ozel-olarak-10000-tlye-kadar-kredi-kampanyasi-yapacagini-duyurdu-1280x720


Herkese 20.000 TL!


Yeni yılın ilk günlerinden bu yana bankalarda kampanyalar hazırlanmaya devam ediliyor. Bu bağlamda hem özel hem de kamu bankaları hazırladıkları kampanyalar ile gündemde yer alamaya devam ediyor. DenizBank’ ın hazırlamış olduğu kampanyalar da müşteriler tarafından yakından takip ediliyor.


DenizBank’ ın internet sayfasında yer alan ve 30 Aralık 2022 – 06 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerli olan kampanya detaylarına baktığımız zaman “Kampanyadan; geçerli tarihler arasında, MobilDeniz'i indirip, "Müşteri Ol" butonu üzerinden ilerleyerek, uzaktan DenizBank’lı olma sürecini, ilk defa tamamlayan, yeni DenizBank’lılar faydalanabilir.

Müşteri olduktan sonra, belirlenen tarihler arasında, MobilDeniz uygulaması üzerinden, kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kullanacağınız kredilerde, faiz oranı, MobilDeniz kanalı için 12 ayda, hayat sigortalı olarak, aylık %0,99’dan başlayacak olup, KKB puanınız, genel borçluluk durumunuz ve başvurduğunuz kanala göre fiyatlamamız değişkenlik gösterecektir.

4337 TL Ödeme Alacakların Listesi Belli Oldu! e-Devlet'ten Hemen Kontrol Edin! 4337 TL Ödeme Alacakların Listesi Belli Oldu! e-Devlet'ten Hemen Kontrol Edin!

MobilDeniz’den, DenizBank müşterisi olduktan sonra, kampanya süresi boyunca, tüm kanallarımızdan, avantajlı ihtiyaç kredisi oranları ile, kredi kullanma hakkı elde edilir. MobilDeniz kanalından kullanacağınız krediler, diğer kanallarda elde edeceğiniz faiz avantajlarından, aylık %0,20 daha fazla olacaktır” olduğunu görüyoruz. 


İnternet sitesinde yer alan haberlere göre detayların devamında “Kampanyadan, ilk kez müşterimiz olup, kredi başvurusu yapan DenizBank’lılar, 1 ay süresince yararlanabilir. Banka, faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir.

Yasal vade sınırlamaları gereği, maksimum vadeler; 100.000 TL üstündeki tutarlar için 12 ay, 50.000 TL – 100.000 TL aralığındaki tutarlar için 24 ay, 50.000 TL ve altındaki tutarlar için maksimum vade 36 aya kadardır. Kredi tahsis ücreti, başlangıçta, bir defaya mahsus alınacak olup, kredi tutarının binde 5’i oranındadır. Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı, kredi tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır.

Kredi başvurunuz, bankamız politikaları çerçevesinde değerlendirilir ve uygun olması durumunda kullanıma açılabilir. Banka değerlendirmesi sonrasında, başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir ya da talep ettiğiniz tutarın altında bir tutarda onaylanabilir. Bankamız tarafından tanımlanan ön onaylı limitiniz varsa, limit tutarınız dahilinde kredi kullanabilirsiniz. Ön onaylı limitlerin kullanılması sırasında da kredi değerlendirmesi yapılabilir ve limitleriniz, kredi kullanımından önce, düşürülebilir veya tamamen iptal edilebilir” bilgiler yer alıyor.