Show TV dizisi Kızılcık Şerbeti'nde ayrılık skandalı mı yaşanıyor? Ünlü oyuncunun diziden ayrılacağı ve ayrılmadan önce de ortalığı birbirine kattığı iddia edildi. Sonunda başrol oyuncusundan konuyla ilgili açıklama geldi. Kızılcık Şerbeti'nden hangi oyuncu gidiyor?

Show TV'de yayımlanan Kızılcık Şerbeti dizisiyle ilgili çeşitli ifadelere yer verildi. Başrol oyuncusu seti birbirine mi kattı? İddialar bitmek bilmedi. Oyuncunun sette tartıştığı ve bir anda kavga ederek seti terk ettiği haberleri son zamanlarda çok arttı. Sonunda kendisinden konuyla ilgili bir açıklama geldi. Sosyal medyada konuya ilişkin yazdıklarıyla gündemdeki yerini tutuyor.

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

Oyuncu Açıklamasıyla Şaşırttı!

Evrim Alasya, yaptığı paylaşımda gülümseyerek poz verdi ve fotoğrafın üstüne "Evrim Alasya sette herkese küfürler savurdu, herkesi kırdı geçirdi, seti dağıttı. Kaprisleriyle herkesi yıldırdı şimdi sahne çekecek" yazdı. Kendisini severek takip edenler ise bu paylaşımın söz konusu iddiayı tiye aldığını anladı. 

kızılcıkserbeti

Diziden Ayrılacak mı?

Evrim Alasya'nın diziden ayrılacağına yönelik paylaşımlara ve seti birbirine kattığı yönündeki iddialara verdiği cevaptan her şey anlaşılıyor. Oyuncu dizide oynamaya devam edecek. Çünkü yapımcıdan da herhangi bir açıklama gelmedi. Show TV dizisi, heyeanlı bir şekilde yayın hayatına kaldığı yerden devam edecek. Öte yandan dizinin reytingleri de git gide artmakta.