Denizbank'tan gelen haberle birlikte teknoloji tutkunlarına indirim yapılacak. İndirimli ürün satın almak istiyorsanız işte Denizbank'ın 125 TL'lik fırsatı haberimizde yerini alıyor. Siz de bu fırsatı hemen değerlendirebilirsiniz.

Denizbank, kart sahiplerine özel indirimlerle karşımıza çıkıyor. Bankadan gelen haber doğrultusunda önemli bir müjde verildi. Öyle ki eğer anlaşmalı teknoloji ürünleri satın alırsanız ek indirim uygulanacak. 

Cumhurbaşkanı Adayları 100 Bin İmzayı Geçti mi? Muharrem İnce ve Fatih Erbakan İmza Sayıları 24 Mart 2023 Cumhurbaşkanı Adayları 100 Bin İmzayı Geçti mi? Muharrem İnce ve Fatih Erbakan İmza Sayıları 24 Mart 2023

Huawei'de Büyük Kampanya!

Huawei'den satın alacağınız Freebuds 5i satın alacaklar için ek 125 TL indirim uygulanacak. Elbette bunu Denizbank kartı ile yaparsanız geçerli. Alışverişe ek indirim sağlanacak olması müşterileri sevindirdi.  Bankanın alışveriş kategorisinde daha pek çok indirim fırsatı bulunuyor. Dolayısıyla sizler de bu fırsatları tek tek değerlendirmek isterseniz yapmanız gereken şey basittir. Denizbank'ın çeşitli şartlarını karşılamanız ve bankaya ait kart kullanmanız durumunda indirim hakkı elde edeceksiniz.

Hangi Kartlarda Geçerli?

Bu kampanya Denibank'ın tüm kartlarını kapsamıyor. Eğer kampanyaya dahil olacaksanız İşletme Kart sahibi olmanız şartı koşuluyor. Böylelikle Huawei fırsatlarından yararlanabileceksiniz. Denizbank'ın farklı bir alışverişe ek indirim kampanyasını değerlendirmek isterseniz de mobil uygulamayı kullanabilir ve böylelikle gönül rahatlığı ile alışveriş sağlayabilirsiniz.