3 banka üzerinden başvurularını gerçekleştirecek, dakik kullanacak olan tüm vatandaşlara 60000 TL'ye kadar 24 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirilecektir.

Denizbank, Yapı Kredi Bankası ve TEB Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan vatandaşların başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman kredi ödemeleri verilecek, onaylanan bu krediler banka şubeleri üzerinden hızlı bir şekilde hesaplarınıza yatırılacaktır. 

3 banka üzerinden de kredi kullanacak olan vatandaşların banka kredi puanı uygun olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirebileceğini ve kredi onay alabileceğini duyurmak istiyoruz, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, bu bankaların başlatmış olduğu bu kampanyaları, sizlerde hemen hızlı bir şekilde katılabilirsiniz. 

DENİZBANK 

Denizbank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar cep telefonları üzerinden cebimde kredi kampanyasına katılabilir ve diledikleri zaman bu bankadan kredi ödemesi alabilmektedir. Cebimde kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak, 32 80 numarasına gönderebilirsiniz. 

YAPI KREDİ BANKASI 

Sms atarak, 60000 TL kredi kullanacak olan vatandaşlar, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihini yazarak, 44 11 numarasına mesaj göndermeleri durumunda, Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaklardır. Bankanın mobil uygulaması üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. 

Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak! Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak!

TEB BANKASI 

TEB Bankası üzerinden de 60.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu için mesaj atabiliyorsunuz. TC kimlik numaranızı 44 66 ya mesaj göndererek, TEB ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusu sonrasında banka hemen sizlere ne kadar onay verdiğini söyleyecektir. Kredi sonucu onaylanan kişiler banka şubelerinden ve internet bankacılığını kullanarak bu bankadan kredi kullanabilir.