DenizBank 1 Ocak- 31 Ocak 2023 tarihleri arasında 5.000 TL %0 Faizli Taksitli Nakit Avans kampanyası ile gündemde yer alıyor. Kampanyanın detayları haberimizin detayında…

DenizBank 1 Ocak- 31 Ocak 2023 tarihleri arasında 5.000 TL %0 Faizli Taksitli Nakit Avans kampanyası ile gündemde yer alıyor. Kampanyanın detayları haberimizin detayında…

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!


Yeni yılın gelmesi ile bankalar kampanyalarında yenilikler yapmaya devam ediyor. En büyük kampanyaların yapıldığı DenizBank’ ta da yeni yıl kampanyası geldi. Bu kapsamda 1 Ocak–31 Ocak 2023 tarihli kampanyanın detayları merak konusu oldu. 

bankadan-yuklu-miktarda-para-cekmek-icin-ne-yapmali-700x394


DenizBank’tan Ocak Ayı Kampanyası!


2022 yılında hem ocak ayında hem de temmuz ayında memur ve emekli maaşlarına yüksek enflasyon rakamlarından dolayı zam yapılmıştı. Ayrıca o dönemde asgari ücrete de zam yapılmıştı. Dolayısı ile yeni yılda zam oranlarının netleşmesi için son altı ayın enflasyon rakamlarının hesaplanması gerekmekteydi.

3 Ocak 2023 tarihinde Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) aralık ayı enflasyon rakamlarını açıkladı. Açıklanan enflasyon rakamları ile memur ve emekli maaşlarına yapılacak zam oranları netleşti. Ayrıca refah payının da eklenmesi ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan memur ve emekli maaşlarına %30 oranında zam yapılacağını açıkladı.


Temmuz ayında ve Ocak’ ta yapılan zamların ardından gözler hep bankaların düzenleyeceği kampanyalara çevrilmişti. Aslında bankalar özellikle temmuz ayından sonra emekli promosyon ödemelerinde hazırladıkları kampanyalar ile daha çok gündeme geldiler. Çünkü bankalar burada kendi müşterilerini kaybetmemek ve yeni müşteri kazanmak için birbirleri ile yarışa girdiler.

Bankalar o dönemde neredeyse 10.000 TL’ nin üzerinde emekli promosyon ödemesi yaptı. Özel bankaların yanında kamu bankaları da sürece dahil olarak bu yarışı daha da kızıştırdığını ifade edebiliriz. Kampanyadan yararlanabilmek için müşteriler üç yıl bankadan maaş alma taahhüdü vermesi gerekmektedir. Dolayısı ile kampanyadan yararlanacak kişiler maaşlarına göre emekli promosyon ödemesi alabileceklerdi. 

para-cekmek-icin-gittigi-atm-de-7-bin-800-tl-buldu-h1537945386-46bbf2


Herkese 5.000 TL %0 Faizli Taksitli Nakit Avans!


1 Ocak 2023 ve 31 Ocak 2023 tarihleri arasında DenizBank, 5.000 TL %0 Faizli Taksitli Nakit Avans kampanyasından SMS, ATM, Denizkartım, İnternet Bankacılığı, MobilDeniz ve Denizbankcom yöntemleri ile ilk bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan kişiler yararlanabilecek.  Bu bağlamda bir müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabiliyor. 


DenizBank’ ın kendi sitesinde yer alan bilgiye göre, “Kampanyadan yararlanabilmek için, başvuru yapıldığı tarihte, mevcutta açık statülü DenizBank Bireysel Kredi Kartlarından herhangi birine sahip olunmaması gerekmektedir. Kampanya döneminde kartını kapatıp, yeni kart alınması durumunda, kampanyaya dahil olunamaz.

5.000TL, 0 faizli, 6 ay vadeli Taksitli Nakit Avans hakkı, Bireysel Kredi Kartı onaylandığı günün 2 iş günü sonrasında tanımlanır ve kredi kartının kullanılabilir limitinin yeterli olması durumunda, tanım tarihi ile 15.02.2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Onaylanan kart limitine göre, 250 TL ile 5.000 TL arasında Taksitli Nakit Avans kullanımı yapılabilir. Taksitli nakit avans kullanım vadesi 6 ay'dır. Müşterimiz, Taksitli Nakit Avans hakkını DenizBank'ın tüm kanallarından "Taksitli Nakit Avans" menüsüne giriş yaparak, limitini kullanabilecektir” ifade edilmiştir. 


Kampanyanın detaylarına baktığımız zaman taksitli nakit avans’a taksitler, kredi kartı hesap özet kısmında bulunur, taksitli nakit avans kullanımı için kredi kartının fiziken teslim alınması lazım ayrıca DenizBank’ ın kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tuttuğu olduğu da belirtilmiştir. Öte taraftan kampanyanın başvuru sürecine dahil olmayan kartlara baktığımızda Business kartlar, ek kartlar, banka kartı ve net kart olduğu bankanın internet sitesinde belirtilmiştir. 


Yeni yılın gelmesi ile vatandaşların kampanyalardan yararlanması için birçok yeni fırsatın sunulduğunu görüyoruz. Bu bağlamda yeni gelecek kampanyaların da yakından takip edilmesi gerekmektedir.