Yeni yılda bankalar yeni kampanyalar ile gelmeye devam ediyor. Denizbank’ın hazırlamış olduğu kampanya kapsamında yeni yılda ihtiyaçların ertelenmemesi adına 20.000 TL verileceği belirtildi. İşte detaylar…

Yeni yılda bankalar yeni kampanyalar ile gelmeye devam ediyor. Denizbank’ın hazırlamış olduğu kampanya kapsamında yeni yılda ihtiyaçların ertelenmemesi adına 20.000 TL verileceği belirtildi. İşte detaylar…


2023 yılının gelmesi ile bankalar birbirinden güzel kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Rakip bankalara müşterilerini kaptırmak istemeyen bankalar sürekli kampanyalarda güncelleme yapmaya gidiyor. Vatandaşlar hazırlanan kampanyaları yakından takip ediyor.

sahte-para-1


Denizbank’tan Yeni Yıl Kampanyası!


20 Mart 1997 tarihinde kurulan Denizbank, Türkiye’ de faaliyet gösteren Dubai menşeli aynı zamanda özel sermayeli bir mevduat bankasıdır. Ayrıca Mayıs 2018 tarihinde Rus Sberbank Denizbank hisselerini Birleşik Arap Emirlikleri merkezli Emirates NBD’ ye satarak devrettiği de belirtildi. Türkiye’ deki genel merkezi İstanbul’ da bulunmakta ve hem CEO’ su hem de kurucusu Hakan Ateş’ tir. 


Yeni yılın gelmesi ile birlikte hem son altı ayın enflasyon rakamlarının belli olmasından kaynaklı emekli ve memur maaşlarına yapılacak zam oranı netleşti hem de bankaların kendi müşterileri için hazırladıkları kampanyalarda güncellemeler yapılmaya başlandı. Son zamanlarda hem küresel piyasalarda hem de iç piyasada devam eden yüksek enflasyon rakamlarından dolayı hemen hemen her sektörde zam haberlerinin yapıldığını ifade edebiliriz. Dolayısı ile vatandaşlar bankaların hazırlamış olduğu kampanyaları yakından takip edip araştırma yapıyor. 


Denizbank’ ın yeni yıl kampanyası 30 Aralık 2022 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Belirtilen tarihler içerisinde başvuru yapan kişiler kampanyadan yararlanabilecek. Kampanyanın fırsatlarından yararlanmak isteyen kişiler bankanın kendi sitesinde de araştırma yapabilir. 

6081890b2269a22b74e79580


Herkese 20.000 TL!


30 Aralık 2022 ile 31 Ocak 2023 tarihleri arasında MobilDeniz uygulaması üzerinden “Müşteri Ol” butonu üzerinden uzaktan DenizBank müşterisi olma işlemini ilk kez tamamlayan kişiler Denizbank’ ın bu kampanyasından yararlanabilecek. Denizbank müşterisi olduktan sonra, belirlenen tarihler arasında, cepten MobilDeniz uygulaması üzerinden kredi kartı başvurusu gerçekleştirilerek tamamlanmalıdır. 


Denizbank’ ın resmi internet sitesinde, “Kullanacağınız kredilerde, faiz oranı, MobilDeniz kanalı için 12 ayda, hayat sigortalı olarak, aylık %0,99’dan başlayacak olup, KKB puanınız, genel borçluluk durumunuz ve başvurduğunuz kanala göre fiyatlamamız değişkenlik gösterecektir. MobilDeniz’den, DenizBank müşterisi olduktan sonra, kampanya süresi boyunca, tüm kanallarımızdan, avantajlı ihtiyaç kredisi oranları ile, kredi kullanma hakkı elde edilir.

MobilDeniz kanalından kullanacağınız krediler, diğer kanallarda elde edeceğiniz faiz avantajlarından, aylık %0,20 daha fazla olacaktır (Örnek; diğer kanalda %1,19 faiz alan bir müşterimiz, MobilDeniz kanalında, %0,99 faiz görebilecektir). Kampanyadan, ilk kez müşterimiz olup, kredi başvurusu yapan DenizBank’lılar, 1 ay süresince yararlanabilir.

Banka, faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Yasal vade sınırlamaları gereği, maksimum vadeler; 100.000 TL üstündeki tutarlar için 12 ay, 50.000 TL – 100.000 TL aralığındaki tutarlar için 24 ay, 50.000 TL ve altındaki tutarlar için maksimum vade 36 aya kadardır” gibi bilgiler yer almaktadır. 

Bankamatiklerde Yeni Dönem: Artık Sadece 3 Kağıt Para Çekilebilecek! Bankamatiklerde Yeni Dönem: Artık Sadece 3 Kağıt Para Çekilebilecek!


Bankanın sitesinde yer alan diğer bilgilere baktığımız zaman, “Kredi tahsis ücreti, başlangıçta, bir defaya mahsus alınacak olup, kredi tutarının binde 5’i oranındadır. Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı, kredi tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Kredi başvurunuz, bankamız politikaları çerçevesinde değerlendirilir ve uygun olması durumunda kullanıma açılabilir.

Banka değerlendirmesi sonrasında, başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir ya da talep ettiğiniz tutarın altında bir tutarda onaylanabilir. Bankamız tarafından tanımlanan ön onaylı limitiniz varsa, limit tutarınız dahilinde kredi kullanabilirsiniz. Ön onaylı limitlerin kullanılması sırasında da kredi değerlendirmesi yapılabilir ve limitleriniz, kredi kullanımından önce, düşürülebilir veya tamamen iptal edilebilir” olduğunu görüyoruz.