ATV'de ekrana gelen Yalnız Kurt dizisi, geçtiğimiz Cuma günü final yaparak yayın hayatına veda etti. Sonrasında ise dizinin yerine başlayacak olan Ateş Kuşları, ilk defa ekrana geldi. Reyting sonuçları normal olarak karşılansa da final yapma ihtimali de yüksek.

ATV'nin yeni dizisi Ateş Kuşları, ilk bölümü ile Cuma günü ekrana geldi. Ondan önceki hafta ise Yalnız Kurt dizisinin finali vardı. Cuma günleri oldukça rekabet dolu geçtiğinden ötürü, dizilerin ayakta kalması zorlaştı. Çünkü yalnızca Yalı Çapkını bile 10'un üzerinde reyting alıyor. Bu durum izleyici kitlesinin önemli bir kısmının Yalı Çapkını'nı seçtiği anlamına geliyor.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Ateş Kuşları Final Yapacak mı?

Ateş Kuşları dizisinin final yapma ihtimali bulunuyor. Ancak daha ilk haftadan dizilerin yapma olasılıkları değerlendirilmemekte. Çünkü ikinci veya üçüncü haftadan itibaren daha farklı sonuçlar alınabilir. Eğer diziye verilen birkaç haftalık süre zarfında reytinglerde yükseliş kaydedilmezse final yapılması söz konusu gibi gözüküyor.

Ateş Kuşları'nda Kimler Oynuyor?

Ateş Kuşları dizisi oyuncuları olarak başrolde Hande Soral, İlayda Alişan, Görkem Sevindik ve Burak Tozkoparan yer almakta. Bu dört oyuncunun dizide etkili bir şekilde rol oynadığını belirtelim. Öte yandan sevilen yapımla ilgili çeşitli ifadeler de yanıt bulmakta. Birkaç hafta içerisinde diziyle ilgili pek çok şeyin netleşeceği bilgisini de aktaralım. Oldukça heyecanlı bir konusu olmasından ötürü de diziye bir şans verilecek. Sosyal medyada oldukça güçlü bir destek aldığını da belirtelim.