Denizbank 19 yaş üzerinde olan tüm vatandaşlara 30000 TL kadar nakit ödemesi yapacağını açıkladı.

Denizbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 30000 TL ihtiyaç kredisi alacak kişilere uygun faiz oranlarıyla birlikte işlem yapılmaktadır. Denizbank 30000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Denizbank 2023 yılı itibariyle düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri vereceğini açıkladıktan sonra başvurularını banka müşterileri olan tüm vatandaşlara diledikleri zaman yapacağını açıkladı. 

TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı! TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı!

DENİZBANK KREDİ BAŞVURUSU

Denizbank üzerinden özellikle kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunu, bankanın cep telefonu olan SMS ile kredi servisiyle birlikte dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, cebimde kredi kampanyasına katılacak ve başvurunuzu bu uygulama üzerinden gerçekleştireceksiniz. 

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim TC kimlik ve doğum tarihi yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına göndererek, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, ihtiyacınızı hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında, ihtiyaçları kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilerin banka müşterileri olmaları durumunda da kredi ödemeleri hemen hesaplara yatmaktadır. 

Para ihtiyacınız olduğunda şartlara uygun olan müşteriler, kredi başvurusu yapacakları zaman Denizbank internet bankacılığını kullanabilirler. Denizbank hesabı olan veya bu bankanın kredi kartını kullanan kişiler 36 ay vadeye kadar 30.000 TL almak istiyorsa, bankanın internet bankacılığı olan Denizbank Mobil üzerinden kredi başvurusu yapabilirler. Banka sizin kredi başvurunuz sonrasında hemen yanıt verecek ve onay almanız durumunda hemen kredinizi kullandıracaktır.